Dalby Mølle Pokal 2014

I forbindelse med den årlige sommerfest i Dalby - vil vi gerne invitere til Dalby Mølle Pokal 2014 fra lørdag den 14. juni til søndag den 15. juni.

Der vil være boder, hvor der kan købes mad og drikke samt en masse sjove og spændende aktiviteter for børn og voksne.

Præmier:
Der er personlige præmier til alle spillere i U6 og U7.
Der er præmier til nr. 1 og 2 i U8, U9, U10, U11 og U14 piger.

Holdgebyr + betaling:
3 mands 250,00 kr. pr. hold.
5 mands 350,00 kr. pr. hold
7 mands 450,00 kr. pr. hold

Der indbetales på: 9277 - 458 227 1084 (husk at angive klub + række)
Holdet er først endeligt tilmeldt når vi har modtaget betaling.

Program:
Spilleplan mm. vil blive sendt til alle hold senest 8 dage før stævnet.

Spørgsmål:
Gitte Thomsen, 22 46 79 30, dalbygf2005@gmail.com
Tilmeldingsfristen er 1. juni 2014.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 - drenge B Mixed 5 350 Lørdag 10.00 - 16.00 6 0
U9 - drenge B Mixed 5 350 Lørdag 10.00 - 16.00 11 1
U10 - drenge B Mixed 7 450 Lørdag 10.00 - 16.00 15 0
U11 - drenge B Mixed 7 450 Lørdag 10.00 - 16.00 5 0
U6 Mixed 3 250 Søndag 11.00 - 17.00 16 0
U7 Mixed 3 250 Søndag 11.00 - 17.00 11 0
U8 - drenge A Mixed 5 350 Lørdag 10.00 - 16.00 2 0
U8 - Piger B/C Mixed 5 350 Lørdag 10.00 - 16.00 4 0
U9 - drenge A Mixed 5 350 Lørdag 10.00 - 16.00 5 0
U10 - drenge A Mixed 7 450 Lørdag 10.00 - 16.00 8 0
U11 - drenge C Mixed 7 450 Lørdag 10.00 - 16.00 0 0
U14 - piger B/C Mixed 7 450 Løedag 10.00 - 16.00 2 0
testt Mixed 0 0

Signetud teams

U8 - drenge B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 10.00 - 16.00

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
KIF 2 B Kolding IF Logo Kolding IF
Seest 1 og Seest 2 Seest Boldklub Logo Seest Boldklub

U9 - drenge B 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 10.00 - 16.00

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Christiansfeld Super Kids C Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
Harte G&IF A Harte G&IF Logo Harte G&IF
Kolding Boldklub B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kolding Boldklub C Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kolding IF B Kolding IF Logo Kolding IF
NBSIF 1 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U10 - drenge B 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 10.00 - 16.00

Teamname LVL Logo Club
KB-Dalby 2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
AVGIF Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
KB-Dalby 3 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Bredballe IF U10B drenge B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Østbirk IF B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
KB-Dalby 4 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
FfF B Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
Herning Fremad 2 B Herning Fremad Logo Herning Fremad
FC Barcalona 1 B Skanderup Hjarup IF Logo Skanderup Hjarup IF
Dybbøl 2005 B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening

U11 - drenge B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 10.00 - 16.00

Teamname LVL Logo Club
Bjert-Dalby B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Bjert-Dalby 2 C Bjert IF Logo Bjert IF
FC Barcalona 2 B Skanderup Hjarup IF Logo Skanderup Hjarup IF
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U6 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 11.00 - 17.00

Teamname LVL Logo Club
Dalby Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
NBSIF 1 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 3 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 4 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Ødis IF B Ødis IF
Bjert 1 B Bjert IF Logo Bjert IF
Bjert 2 B Bjert IF Logo Bjert IF
Harte Z B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Harte Y B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Harte X B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Lunderskov 1 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Lunderskov 2 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Kolding Boldklub Piger 1 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kolding Boldklub Piger 2 Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U7 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 11.00 - 17.00

Teamname LVL Logo Club
Dalby 1 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Bjert B Bjert IF Logo Bjert IF
Harte X B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Harte Y B Harte G&IF Logo Harte G&IF
KB 1 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB3 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kolding IF Kolding IF Logo Kolding IF
Kolding IF 1 Kolding IF Logo Kolding IF

U8 - drenge A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 10.00 - 16.00

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
KIF 1 A Kolding IF Logo Kolding IF

U8 - Piger B/C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 10.00 - 16.00

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
AVGIF fodbold B Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Kolding Boldklub C Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U9 - drenge A 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 10.00 - 16.00

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF 1 A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Kolding Boldklub A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kolding IF A Kolding IF Logo Kolding IF
Bredballe if A A Bredballe IF Logo Bredballe IF

U10 - drenge A 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 10.00 - 16.00

Teamname LVL Logo Club
KB-Dalby A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Bredballe IF 1 A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Blåbjerg A Blåbjerg Fodbold Logo Blåbjerg Fodbold
Herning Fremad 1 A Herning Fremad Logo Herning Fremad
NBSIF A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Bjert A Bjert IF Logo Bjert IF
Gauerslund A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF

U11 - drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 10.00 - 16.00

Teamname LVL Logo Club

U14 - piger B/C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Løedag 10.00 - 16.00

Teamname LVL Logo Club
Dalby C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

testt 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
14. - June 15 2014

Organisation
Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Place
Dalby GF
Address
Dalbyvej 97
City
Kolding
Sport
Soccer
Type
Unknown
Dalby Mølle Pokal 2014 map

Tournament overview