Vinding CUP 2014

Vinding SF byder igen i år velkommen til Vinding Cup 2014. Stævnet afvikles som de tidligere år St. Bededag d. 16/5-2014 Stævnet er et bredde stævne, hvor holdene spiller på A og B niveau. På denne måde tilsikres mange gode og lige kampe. Læs mere om stævnet på vores hjemmeside www.vsf.eu under fodbold. Vi ses St. Bededag i Vinding. Med sporlig hilsen Michael Mortensen Stævneleder.
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-9 Drenge A Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 7 0
U-9 Drenge A Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 0 0
U-9 Drenge B Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 5 0
U-9 Drenge B Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 1 0
U-10 Drenge A Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 5 0
U-10 Drenge A Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 0 0
U-10 Drenge B Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 5 0
U-10 Drenge B Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 2 0
U-11 Drenge A Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 2 0
U-11 Drenge A Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 0 0
U-11 Drenge B Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 7 0
U-11 Drenge B Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 0 0
U-12 Drenge A Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 0 0
U-12 Drenge A Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 0 0
U-12 Drenge B Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 1 0
U-12 Drenge B Mixed 10 500 St. Bededag d. 16/5 0 0

Signetud teams

U-9 Drenge A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club
FC Boys 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
IF Lyseng A A IF Lyseng Logo IF Lyseng
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U-9 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club

U-9 Drenge B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club
IF Lyseng B B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Gauerslund IF B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Viborg Søndermarken B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
HOG 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U-9 Drenge B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club
HOG 3 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U-10 Drenge A 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club
kb-dalby A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Hatting-Torsted A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
VSF U10 A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng

U-10 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club

U-10 Drenge B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club
BGIF2 Bgif
KB/Dalby 2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Gauerslund IF B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF

U-10 Drenge B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club
Vinding SF B B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Randers Freja B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja

U-11 Drenge A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club
Vejle kammeraterne A Vejle Kammeraterne Logo Vejle Kammeraterne

U-11 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club

U-11 Drenge B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club
Hedensted IF B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Vejle Boldklub A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Almind Viuf GIF B Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
HEI B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HOG 1 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U-11 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club

U-12 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club

U-12 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club

U-12 Drenge B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club
Vinding SF B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U-12 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: St. Bededag d. 16/5

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
May 16 2014

Organisation
Vinding Sportsforening
Place
Vinding Stadion
Address
Nygårdsvej 10
Postalcode
7100
City
Vejle
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview