SKODA Køge Cup

                                                          SKODA Køge Cup
                                        Præsenteres af Vallensbæk IF Årgang 2007

Vi er stolte af at byde jer velkommen til SKODA Køge Cup, som holdes for 1 gang.

Vi Håber at kunne præsentere hold fra hele landet til en spændende dag med mange kampe og dejligt vejr.

Der vil være en sportstaske til hvert hold, med t-shirt til hver spiller, samt diverse ting til holdet.

Der er pokaler til de 4 bedste hold i slutspillet og et Global goal til hvert af de vindende hold, samt medaljer til alle andre. Der vil være slutspil med placerings kampe.

Der vil os blive taget et billede af holdet når man er færdig med at spille og efter stævnet vil der så blive sendt 10 plakater ud til til holdet.

Ud over det vil der være mulighed for at købe noget til ganen og maven.

Stævnet vil blive holdt ved Vallensbæk skole, som er lige ved siden af Vallensbæk Idrætscenter, her har vi vores 5 mand`s baner.

Der er en del pakeringspladser og ellers er det muligt at holde ved Vallensbæk Idrætscenter. Der er ca. 200 meter fra Idrætscentret til banerne.

Skodacup.dk 

Når der betales, skriv venligst jeres id nummer og holdnavn på

Reg: 5479 Konto nr : 0004277284 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8-Årgang 2007 Mixed 8 450 Lørdag 26 0
U8-Årgang 2007 Mixed 8 450 Lørdag 21 0

Signetud teams

U8-Årgang 2007 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk IF A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Greve A A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Herlev HI 1 Herlev IF Logo Herlev IF
DET SEJE DRENGE A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
BK Friheden A Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
De Glade Drenge A FC Holte Logo FC Holte
B82 B B82 Virum Logo B82 Virum
De Grønne Djævle Næstved IF Logo Næstved IF
Ringsted IF 1 A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Roskilde A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Skovshoved 1 A Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
virum/sorgenfri A Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Rishøj Boldklub 1 A Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
Tune IF B Tune IF Logo Tune IF
Tune IF C C Tune IF Logo Tune IF
Brøndby 1 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby 2 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Herfølge 1 A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Avarta 1 A Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Vallensbæk 2008 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

U8-Årgang 2007 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
VI39 TIGERNE C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
vallensbæk IF C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
BK Friheden C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Dianalund Dianalund IF Logo Dianalund IF
Ringsted IF 2 B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Skovshoved 2 B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
VI39 Tigerne 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Drible Kongerne C FC Holte Logo FC Holte
Albertslund IF B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Virum/sorgenfri B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Hold F B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Gvi B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Brøndby 3 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Gadstrup 1 B Gadstrup IF Logo Gadstrup IF
Gadstrup 2 C Gadstrup IF Logo Gadstrup IF
Avarta 2 B Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Slagelse B&I B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
FK Sydsjælland 05 B FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
August 16 2014

Organisation
Vallensbæk IF 39
Place
5 Mand`s baner ved Vallensbæk skole
Address
Idræts alle 2
Postalcode
2665
City
Vallensbæk
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview