RKG Cuppen 2014

Der kommer et program om stævnet 1. August. Kontakt mig hvis der er spørgsmål.
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Drenge (2009 og y Mixed 3 350 Lørdag 9. August 0 0
U7 Drenge (2008) Mixed 3 350 Lørdag 9. August 4 0
U9 Drenge (2006) Mixed 5 350 Lørdag 9. August 5 0
U9 Piger (2006) Mixed 5 400 Lørdag 9.- August 0 0
U10 Drenge A (2005) Mixed 5 400 Lørdag 9. August 2 0
U10 Drenge B (2005) Mixed 5 400 Lørdag 9. August 8 0
U11 Piger (2004) Mixed 8 450 Lørdag 9. August 3 0
U12 Piger (2003) Mixed 8 450 Lørdag 9. August 0 0
U13 piger A (2002) Mixed 8 450 Lørdag 9. August 0 0
U13 piger B (2002) Mixed 8 450 Lørdag 9. August 0 0
U6 Piger (2009 og yn Mixed 3 350 Søndag 10. August 0 0
U7 Piger (2008) Mixed 3 350 Søndag 10. August 0 0
U8 Piger (2007) Mixed 5 400 Søndag 10. August 1 0
U8 Drenge (2007) Mixed 5 400 Søndag 10. August 5 0
U10 Piger (2005) Mixed 5 400 Søndag 10. August 1 0
U11 Drenge A (2004) Mixed 8 450 Søndag 10. August 1 0
U11 Drenge B (2004) Mixed 8 450 Søndag 10. August 0 0
U12 Drenge A (2003) Mixed 8 450 Søndag 10. August 2 0
U12 Drenge B (2003) Mixed 8 450 Søndag 10. August 2 0
U13 Drenge (2002) Mixed 8 450 Søndag 10. August 0 0

Signetud teams

U6 Drenge (2009 og y 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 9. August

Teamname LVL Logo Club

U7 Drenge (2008) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 9. August

Teamname LVL Logo Club
RKG U7 I Romdrup-Klarup Gymnastikforening Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG U7 II Romdrup-Klarup Gymnastikforening Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Team AaB A Aalborg Boldspilklub Logo Aalborg Boldspilklub
RKG U7 III Romdrup-Klarup Gymnastikforening Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening

U9 Drenge (2006) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 9. August

Teamname LVL Logo Club
Rif1 St. Restrup IF Logo St. Restrup IF
Rif2 St. Restrup IF Logo St. Restrup IF
BI 1 A Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
BI 2 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Øster Hornum IF U9 B Øster Hornum Idrætsforening Logo Øster Hornum Idrætsforening

U9 Piger (2006) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 9.- August

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge A (2005) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 9. August

Teamname LVL Logo Club
sif 1 A Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
MIK Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub

U10 Drenge B (2005) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 9. August

Teamname LVL Logo Club
sif 2 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
sif 3 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
LKB Gistrup B LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
SIF 4 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Øster Hornum IF U10 B Øster Hornum Idrætsforening Logo Øster Hornum Idrætsforening
Aalborg Freja 1 B IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Aalborg Freja 2 B IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja

U11 Piger (2004) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 9. August

Teamname LVL Logo Club
RKG U11 Piger B Romdrup-Klarup Gymnastikforening Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening
St. Restrup IF B St. Restrup IF Logo St. Restrup IF

U12 Piger (2003) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 9. August

Teamname LVL Logo Club

U13 piger A (2002) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 9. August

Teamname LVL Logo Club

U13 piger B (2002) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 9. August

Teamname LVL Logo Club

U6 Piger (2009 og yn 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 10. August

Teamname LVL Logo Club

U7 Piger (2008) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 10. August

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger (2007) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 10. August

Teamname LVL Logo Club
LKB Gistrup LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup

U8 Drenge (2007) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 10. August

Teamname LVL Logo Club
RKG U8 I Romdrup-Klarup Gymnastikforening Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG U8 II Romdrup-Klarup Gymnastikforening Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Team AaB B Aalborg Boldspilklub Logo Aalborg Boldspilklub
Hobro IK Hobro IK Logo Hobro IK
Hobro 2 Hobro IK Logo Hobro IK

U10 Piger (2005) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 10. August

Teamname LVL Logo Club
LKB A LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup

U11 Drenge A (2004) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 10. August

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge B (2004) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 10. August

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge A (2003) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 10. August

Teamname LVL Logo Club
Hadsund A Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
SSB 1 A Storvorde Sejlflod Boldklub Logo Storvorde Sejlflod Boldklub

U12 Drenge B (2003) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 10. August

Teamname LVL Logo Club
Gug BK B Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
SSB 2 B Storvorde Sejlflod Boldklub Logo Storvorde Sejlflod Boldklub

U13 Drenge (2002) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 10. August

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
9. - August 10 2014

Organisation
Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Place
Klarup
Address
Hellasvej
Postalcode
9270
City
Klarup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview