multiforum cup

 Alle hold er sikker på 3 kampe

Og der spilles om 1 2 3 plads fra u-10 op efter

Og der spilles efter jbu regler 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
u-6 3 mands Mixed 5 225 lørdag formiddag 2 0
u-7 3 mands Mixed 5 225 lørdag formiddag 2 0
u-8 Mixed 7 225 søndag formiddag 7 0
u-8 Mixed 7 225 lørdag eftermiddag 5 0
u-9 Mixed 7 225 søndag middag 5 0
u-10 Mixed 7 225 søndag eftermidag 8 0
u-11 Mixed 7 225 lørdag eftermiddag 2 0
u-19 Mixed 7 350 fredag aften 3 0
u-13 Mixed 7 350 lørdag eftermiddag 6 0
u-14 Mixed 7 350 fredag aften 9 0

Signetud teams

u-6 3 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Arden IF 1 IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
IF Jarl Arden 2 IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden

u-7 3 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

u-8 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Hobro IK B Hobro IK Logo Hobro IK
Støvring 1 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Støvring 2 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Hobro IK 2 B Hobro IK Logo Hobro IK
LKB Gistrup LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
Chang U8 Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Nørager IF B Nørager IF

u-8 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Fuik 1 B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
Fuik 2 B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
Fuik 3 B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
Fuik 4 B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
VH08 Fyrkat Q Logo Fyrkat Q

u-9 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag middag

Teamname LVL Logo Club
Top Gun B FLUIF Logo FLUIF
Hobro ik B Hobro IK Logo Hobro IK
ASV ASV Logo ASV
Skørping 1 IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Skørping 2 IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping

u-10 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag eftermidag

Teamname LVL Logo Club
Hadsund Boldklub C HB 1
Hadsund Boldklub C HB 2
Hobro IK 1 B Hobro IK Logo Hobro IK
Hobro IK 2 B Hobro IK Logo Hobro IK
1 B Bk02
2 B Bk02
Ålestrup B Aalestrup IF Logo Aalestrup IF
skalborg C Skalborg Sportsklub Logo Skalborg Sportsklub

u-11 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
VH08 Fyrkat Q Logo Fyrkat Q

u-19 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag aften

Teamname LVL Logo Club
vh08 Hobro IK Logo Hobro IK

u-13 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
ASV B ASV Logo ASV
Ry Fodbold B Ry fodbold Logo Ry fodbold
United U-12
BK02 doense/vebbestrup
Dream Team B

u-14 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag aften

Teamname LVL Logo Club
BK02 1 doense/vebbestrup
BK02 2 doense/vebbestrup
JDL (2002) A
Kimbrekids B Aars IK Logo Aars IK
Drys Viborg A Viborg FF Logo Viborg FF
AIF 1
AIF 2

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
12. - December 14 2014

Organisation
Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Place
multiforum (vebbestrup)
Address
ndr. truevej 14D
Postalcode
9500
City
Hobro
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview