Lite-House Cup 2014

LITE-HOUSE Inde Cup 2014

HFC afholder indendørs stævne den 12,13 og 14 december.
INGEN NIVEAUOPDELING:
Alle hold i én årgang spiller i den samme række.
PRÆMIER:
Årgang 2008 og 2007 er der pokal til alle spillere.
Årgang 2006, 2005, 2004 og 2003 er der flotte pokaler til 1, 2 og 3 pladsen.

Scoringspræmier til første scorede mål i ALLE kampe. Vi har også præmier til bedste spiller i rækkerne, målmænd og mange andre spænnende præmier på dagen.
U7, U8 og U9
Spiller med målmand, fem spillere på banen, maks. 2 udskiftere.
U10, U11 og U12
Spiller uden målmand, fire spillere på banen(spillerne må løbe over hele banen), maks. 2 udskiftere.

Fredag d. 12. dec. 2014
U-12 Drenge 03
Lørdag d. 13. dec. 2014
U-7 Drenge 08
U-8 Drenge 07
U-9 Drenge 06
Søndag d. 14. dec. 2014
U-10 Drenge 05
U-11 Drenge 04

BETALING:
Konto: 2750 - 6266883089 med MEGET TYDELIG angivelse af holdnav)e) og årgang(e).

Spørgsmål kan rettes til Troels på tlf. 40319021

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 Mixed 7 350 Lørdag 9 0
U8 Mixed 7 400 Lødag 13 0
U9 Mixed 7 400 Lørdag 8 0
U10 Mixed 6 400 Søndag 9 0
U11 Mixed 6 400 Søndag 14 0
U12 Mixed 6 400 Fredag 10 0

Signetud teams

U7 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Smølferne Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Fraglerne Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Hobitterne Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Bjæverskov 1 B IF Frem Bjæverskov Logo IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 C IF Frem Bjæverskov Logo IF Frem Bjæverskov
FLI Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Roskilde KFUM KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

U8 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lødag

Teamname LVL Logo Club
Haslev 10 Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev 11 Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev 12 Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Herfølge Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Herfølge 2 Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Tåhylerne A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Farmor og Farfar A
Havdrup Blå Havdrup GI Logo Havdrup GI
Havdrup Gul Havdrup GI Logo Havdrup GI
Bjørnebanden Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Ninjadrengene Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
B82 C B82 Virum Logo B82 Virum

U9 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Haslev 1 Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev 2 Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Dragør B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
HG 1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Haslev 3 Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Vemmelevdrengene B Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
HIK Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U10 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Real Madrid B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Bayer München C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Langebæk Alliancen Sort B Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
Langebæk Alliancen Hvid C Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
Barcalona B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Suså IF B Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Roskilde KFUM KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KFUM stribede KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

U11 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
HFC Blå Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Den Grønne Tornado A Næstved IF Logo Næstved IF
Suså 1 B Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Suså 2 B Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
KB 1 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB 2 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Karen Volf B Næstved IF Logo Næstved IF
Faxe Ladeplads IF(1) B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads IF(2) B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
HFC Rød Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
De grønne B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
De Stribede Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
HFC Hvid Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club

U12 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
D&M Design Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HFC 1 Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
HFC 2 Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Slagelse BI Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
HVB Green Team B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Julles Tromler Næstved IF Logo Næstved IF
FC Claudio A Ringsted IF Logo Ringsted IF
HFC 3 Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Blå Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
12. - December 14 2014

Organisation
Haslev Fodbold Club
Place
Haslev Hallerne, Hal A
Address
Sofiendalsvej 42B
Postalcode
4690
City
Haslev
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview