SGIF CUP Nov 2014

Fodboldstævne med Konfetti og Pokaler !!!

SGIF inviterer igen til indestævne i Ganløsehallen hvor der er fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet.Tilmelding senest 10 Nov 2014.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5/U6 (½-bane) Mixed 6 400 Lørdag formiddag 5 0
U10 Mixed 8 500 Søndag eftermiddag 17 0
U8 Mixed 8 500 Søndag formiddag 10 0
U9 Mixed 8 500 Lørdag eftermiddag 13 0
U7 (½-bane) Mixed 6 400 Lørdag formiddag 14 0

Signetud teams

U5/U6 (½-bane) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U10 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Værløse Syd C Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
SGIF 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 3 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Bk Frem 1 Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
Bk Frem 2 Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
HUI 1 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KVIF Nord C Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
KVIF Syd C Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
FB øst B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
AB Tårnby B1 B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
ABT Portugaldrengene B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby

U8 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
SB 1 C Stenløse BK Logo Stenløse BK
SB 2 C Stenløse BK Logo Stenløse BK
SGIF 1 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Gundsømagle-stjernerne C Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
HUI Gul B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hareskov B Hareskov IF Logo Hareskov IF
SGIF 3 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U9 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
VI39 Trup 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
U9 Slagslunde Ganløse Idrætsforening B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Gundsølille B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
KB UNO C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
sgif 2 B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Farum bk øst B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum bk øst 1 C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
HVB B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Hjorten B IF Hjorten Logo IF Hjorten
LSF / Ledøje Smørum B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF / Ledøje Smørum B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF / Ledøje Smørum B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold

U7 (½-bane) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Farum 1 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
U7-1 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
u72 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Skjold C Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
KVIF Nord C Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
KVIF Syd C Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Skjold 2 B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
husum C Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
B 93 OD Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
KB Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
22. - November 23 2014

Organisation
Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Place
Ganløsehallen
Address
Vestergade 5, Ganløse
Postalcode
3660
City
Stenløse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview