B67 Cup 2015

B67-CUP 2015 B.67 inviterer hermed igen til vores traditionelle indendørsstævne Vi skal på det kraftigste gøre opmærksom på, at dette er et stævne for Breddespillere. Der spilles efter DBU-FYN regler for indefodboldstævner Der er guldmedaljer til alle spillere i rækkerne U6 til U9. Der er præmier til nr. 1-3 i rækkerne U10 til U17. Program udsendes ca.6 til 8 dage før stævnet på mail. Vi spille Søndag den 1/3 2015. Tilmelding på Staevner.dk. Stævnegebyret betales ved tilmelding. Tilmelding er bindende og foregår efter først-til-mølle-princippet. Man skal være ankommet til hallerne senest 30 min. Før puljestart. Gebyr: Ungdom kr. 250,- U6 til U7 ( man må gerne have piger med ) Gebyr: Ungdom kr. 300,- U8 til U17.( man må gerne have piger med ) . Bank-info Jysk Bank Reg.nr. Kontonr. 6610-0010143322 Tilmeldingsfrist er 20-02-2015 Tilmelding på staevner.dk B.67 Carlsen Skiødtsvej 37 5220 Odense SØ Spørgsmål kan rettes til Kim Gejbøl på 25 53 58 58 med de bedste sportslige hilsner B.67

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 årgang 2009 Mixed 6 250 Kl.09,00 7 0
U7 årgang 2008 Mixed 6 250 Kl.09,00 7 0
U8 årgang 2007 Mixed 8 300 Kl. 0900 10,00 1110 16 0
U9 årgang 2006 Mixed 8 300 Kl.1230 6 0
U10 årgang 2005 Mixed 6 300 Kl. 1030 1145 11 0
U11 årgang 2004 Mixed 6 300 12 0
U17 årgang 98/99 Mixed 6 300 5 0
U12 årgang 2003 Mixed 6 300 12 0
U13 årgang 2002 Mixed 6 300 6 0
U14 årgang 2001 Mixed 6 300 5 0
U15 årgang 2000 Mixed 6 300 5 0

Signetud teams

U6 årgang 2009 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.09,00

Teamname LVL Logo Club
B.67 B B.67 Logo B.67
BBB U6 2009 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Herrested/Ørbæk C Herrested G & IF Logo Herrested G & IF

U7 årgang 2008 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.09,00

Teamname LVL Logo Club
B.67 B B.67 Logo B.67
Nr. Lyndelse - Søby FC C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Herrested/Ørbæk C Herrested G & IF Logo Herrested G & IF
Tved 1 B Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Tved 2 B Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Tved 3 B Tved Boldklub Logo Tved Boldklub

U8 årgang 2007 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl. 0900 10,00 1110

Teamname LVL Logo Club
Næsby Boldklub - Team JR B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Sanderum 1 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
B1909 1 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 2 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
højby B Højby S&G Logo Højby S&G
1 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
BM C Marienlyst Logo Marienlyst
Torben`s Talenter B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
LIF u8 B Langeskov IF Logo Langeskov IF
Marslev C Marslev Gymnastik & Idrætsforening Logo Marslev Gymnastik & Idrætsforening
Kolding IF B Kolding IF Logo Kolding IF
Munkebo 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
B1909 3 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909

U9 årgang 2006 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.1230

Teamname LVL Logo Club
B.67 1 B B.67 Logo B.67
Tårup IF C Tårup IF Logo Tårup IF
OKS 1 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Dalum Rød B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Hvid C Dalum IF Logo Dalum IF
B1909 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909

U10 årgang 2005 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl. 1030 1145

Teamname LVL Logo Club
Skårup IF 1 C Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
Skårup IF 3 C Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
Dalby IF C Dalby IF Logo Dalby IF
B1909 1 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 2 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
munkebo1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
munkebo2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Krarup/Espe C Krarup/Espe S.G.& I.
Gutterne B Skeby Gymnastikforening Logo Skeby Gymnastikforening
Skeby B Skeby Gymnastikforening Logo Skeby Gymnastikforening

U11 årgang 2004 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tarup/Paarup C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Man U. C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Real M C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Hårslev/særslev B
Søllinge Boldklub B Søllinge Boldklub
Dalby 1 C Dalby IF Logo Dalby IF
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Højby C Højby S&G Logo Højby S&G
1909 2 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 3 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
OKS B1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS B2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U17 årgang 98/99 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 årgang 2003 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B1909 2 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Otterup 12 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Sanderum Bolklub B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
OKS 1 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Søhus Stige 1 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Søhus Stige 2 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
B1909 3 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 4 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Nr.lyndelse/Søby FC B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Kerteminde B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Strib IF C Strib IF Logo Strib IF

U13 årgang 2002 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sanderum B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Otterup B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Skeby GF C Skeby Gymnastikforening Logo Skeby Gymnastikforening
Sanderum BK C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
OB & ik Otterup B&IK Logo Otterup B&IK

U14 årgang 2001 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15 årgang 2000 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BÆRHOLMS BØLLER B SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
K/E C Krarup/Espe S.G.& I.
K/E C Krarup/Espe S.G.& I.
Abayomrunkojun B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
team tommerup B Brylle Boldklub Logo Brylle Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
March 1 2015

Organisation
B.67
Place
FKS - Hallerne
Address
Tranehøjen 5
Postalcode
5250
City
Odense SV
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview