Djurslandsbank og Dagli`brugs Cup 2015

DJURSLANDS BANK OG DAGLI`BRUGS CUP 2015 I ALLINGÅBROHALLEN Allingåbro IF og Djurslands Bank OG Dagli`brugsen i Allingåbro indbyder igen i år til indefodboldstævne d. 6-8/3-2015 d. 13-15/3-2015 ( se under rækker for hvilken dato de forskellige årgange spiller ). Stævnet som sidste år for trejde gang blev afviklet som afslutningsstævne for indefodboldsæsonen og havde deltagelse af over 185 hold, spilles igen i år sidst på sæsonen. Holdene vil blive inddelt i puljer med 4 el. 5 hold, så holdene er sikret 3 el. 4 kampe. Der bliver medaljer til alle deltagerne skænket af DJURSLANDS BANK og DAGLI`BRUGSEN, ALLINGÅBRO U5-6-7 og U8 piger spiller på tværs af håndboldbanen og der er 3 mand på banen, disse kampe ledes af førstnævnte hold. Der spilles desuden på stor bane, med 5 mand på banen i U7 rækken. U8 og 9 spilles med 5 spillere på banen, alle øvrige årgange 4 mand på banen, alle disse kampe ledes af personer fra Allingåbro IF. U12 og opefter spiller med en over stregen. Pigerækkerne spilles som 1 årgange. Ved tilmeldelse skal der oplyses om man ønsker at deltage i A-B el. C række,( husk lige børn leger bedst). Ved for få tilmeldelser i en række/årgang slås rækkerne sammen. Sidste år måtte vi sige nej til nogle tilmeldte hold, da stævnet blev overtegnet. Stævnestart fredag er kl. 17.00 og der sluttes fredag ca. kl. 21.30, lørdag og søndag startes der kl. 9.00, lørdag sluttes ca. kl. 20.00 og søndag sluttes der ca. kl. 18.00, det er selvfølgelig de største årgange der slutter. Hvis der er flere puljer i en årgang spilles der ikke slutspil, derfor ønskes der styrke på tilmeldelse. Spilletiden er mellem 7 og 10 min. pr. kamp. Der spilles både efter DGI /JBU regler. D.v.s. at man kan have klassedispensation eller være født i sidste kvartal. Pris pr. hold: 3 mands kr. 200,-, øvrige hold kr. 300,- Betaling skal ske på kontonr. 7261-1270082 og holdet er ikke tilmeldt før betaling er registreret. Sidste tilmeldelse for stævnet d. 7-9/3 er 26/2 og stævnet den 14-16/3 er 3/3 på allingaabrohallen@gmail.com, hvor der oplyses holdnavn, årgang ( U7 3 el.5 mands ) niveau, kontaktperson med adresse og tlf.nr. Har du/I spørgsmål kan disse rettes til Lars Pedersen på 23712202.
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 5 3 mands Mixed 5 200 Lørdag formiddag 14/3 0 0
U 6 3 mands Mixed 5 200 Lørdag formiddag 14/3 2 0
U 6 3 mands Mixed 5 200 Lørdag formiddag 14-3 10 0
U 7 3 mands Mixed 5 200 Lørdag formiddag 14/3 10 0
U 7 3 mands Mixed 5 200 Lørdag formiddag 14/3 8 0
U 7 5 mands Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 14-3 1 0
U 7 5 mands Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 14-3 0 0
U 8 5 mands Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 14/3 7 0
U 8 5 mands Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 14/3 20 0
U 8 5 mands Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 14/3 13 0
U 9 5 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 8 0
U 9 5 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 15 0
U 9 5 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 11 0
U 10 4 mands Mixed 7 300 Lørdag 7/3 4 0
U 10 4 mands Mixed 7 300 Lørdag 7/3 14 0
U 10 4 mands Mixed 7 300 Lørdag 7/3 17 0
U 11 4 mands Mixed 7 300 Søndag 8/3 3 0
U 11 4 mands Mixed 7 300 Søndag 8/3 16 0
U 11 4 mands Mixed 7 300 Søndag 8/3 15 0
U 12 4 mands Mixed 7 300 Fredag 13/3 3 0
U 12 4 mands Mixed 7 300 Fredag 13/3 15 0
U 13 4 mands Mixed 7 300 Fredag 6/3 7 0
U 13 4 mands Mixed 7 300 Fredag 6/3 4 0
U 8 piger 3 mands Mixed 5 200 Lørdag fomiddag 14/3 6 0
U 9 piger 5 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 0 0
U 9 piger 5 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 3 0
U 10 piger 4 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 5 0
U 10 piger 4 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 3 0
U 11 piger 4 mands Mixed 7 300 Lørdag 7/3 2 0
U 11 piger 4 mands Mixed 7 300 Lørdag 7/3 4 0
U 12 piger 4 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 0 0
U 12 piger 4 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 11 0
U 13 piger 4 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 3 0
U 13 piger 4 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 1 1
U 8 5 mands Mixed 7 300 Fredag 6/3 mellem 17-19 0 0
U 8 5 mands Mixed 7 300 Lørdag 7/3 mellem 9-12 0 0

Signetud teams

U 5 3 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club

U 6 3 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
Kristrup1 Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Kristrup2 Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub

U 6 3 mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag 14-3

Teamname LVL Logo Club
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
PFU 05 1 B PFU 05
PFU 05 2 B PFU 05
Kristrup 3 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Hadsten B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
IF Jarl Arden IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
SMIFF09 U6 Hold1 B SMIFF Logo SMIFF
SMIFF09 U6 Hold2 B SMIFF Logo SMIFF
DB C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub

U 7 3 mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
Lystrup 1 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 3 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Hornslet IF 1 A Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet IF 2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
TST1 og TST2 B Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
Gudumholm B Gudumholm IF Logo Gudumholm IF
TST 2 B tst/Sabro Logo tst/Sabro
HEI 1 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HSF 1 A Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening

U 7 3 mands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Lystrup 4 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
Hornslet IF 3 C Hornslet IF Logo Hornslet IF
HEI 2 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Mørke IF C Mørke IF Logo Mørke IF
HSF 2 B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
HSF 3 C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening

U 7 5 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag 14-3

Teamname LVL Logo Club
Rougsø ff A Rougsø FF Logo Rougsø FF

U 7 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag 14-3

Teamname LVL Logo Club

U 8 5 mands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
IF Lyseng A1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
IF Lyseng A2 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Kristrup1 A Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Ikast FS 1 A Ikast FS Logo Ikast FS
HSK A A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
TRIF-1 A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening

U 8 5 mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
Nørager BK 1 B Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Voel B Voel Gfg
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Ommersyssel IF 1 B Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
IF Lyseng B B IF Lyseng Logo IF Lyseng
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
PFU u-8 drenge B PFU 05
Kristrup2 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Hornslet IF 1 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet IF 3 C Hornslet IF Logo Hornslet IF
HSK B B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK C C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
TRIF-2 B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
SMIFF09 1 B SMIFF Logo SMIFF

U 8 5 mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
Nørager BK 2 C Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
HEI 3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Ommersyssel IF 2 C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
HØST IF 1 C Høst IF Logo Høst IF
HØST IF 2 C Høst IF Logo Høst IF
SIF Assentoft 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
KHIF 1 C Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
Allingåbro IF 2 C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Bjerregrav Boldklub C Bjerregrav Boldklub Logo Bjerregrav Boldklub
SIF Assentoft 3 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft

U 9 5 mands 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
HEI A1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI A2 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Sif 1 A SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
TRIF A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
afs A IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Kolind/Perstrup IF A Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U 9 5 mands 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
Spentrup IF 1 B Spentrup IF Logo Spentrup IF
IF Mols B IF Mols Logo IF Mols
Hornslet IF 1 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet IF 2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Nørager BK B Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Sif2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
HEI B B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Kristrup Boldklub 1 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Raketterne B Virup IF Logo Virup IF
Sabro IF B Sabro IF Logo Sabro IF
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
ronaldo team B SMIFF Logo SMIFF

U 9 5 mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
Spentrup IF 2 C Spentrup IF Logo Spentrup IF
HEI C C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Mørke IF C Mørke IF Logo Mørke IF
Sif 3 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Kristrup Boldklub 2 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
HØST IF C Høst IF Logo Høst IF
Rougsø FF C Rougsø FF Logo Rougsø FF
messi C SMIFF Logo SMIFF
Lisbjerg FC C Lisbjerg FC Logo Lisbjerg FC

U 10 4 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/3

Teamname LVL Logo Club
Team Hørning 1 A Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Team Hørning 2 A Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
VRI 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U 10 4 mands 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/3

Teamname LVL Logo Club
Nørager BK 1 B Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
ØBG B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
BMI B BMI
SIF Assentoft 2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Manhattan B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Rønde IT B AC Norddjur
Kristrup Boldklub B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Sif u9 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Hobro IK B Hobro IK Logo Hobro IK
Lystrup IF B Lystrup IF Logo Lystrup IF

U 10 4 mands 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/3

Teamname LVL Logo Club
DB C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Nørager BK 2 C Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
allingåbro if C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Aarhus Fremad 1 C Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad 2 C Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad 3 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad 4 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
SIF Assentoft 3 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 4 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Rønde IT C AC Norddjur
Kristrup Boldklub 1 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Kristrup Boldklub 2 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Harlev IK C Harlev IK Logo Harlev IK
Bjerregrav Boldklub C Bjerregrav Boldklub Logo Bjerregrav Boldklub
Harlev IK 2 C Harlev IK Logo Harlev IK
Lisbjerg FC 1 C Lisbjerg FC Logo Lisbjerg FC
Lisbjerg FC 2 C Lisbjerg FC Logo Lisbjerg FC

U 11 4 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 8/3

Teamname LVL Logo Club
De grønne stjerner A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
HEI1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hornslet IF A Hornslet IF Logo Hornslet IF

U 11 4 mands 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 8/3

Teamname LVL Logo Club
Ebeltoft U-11 drenge B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
Åbyhøj-drengene B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
TST B tst/Sabro Logo tst/Sabro
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF
HEI2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
ASA 1 B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
Århus Fremad 1 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Århus Fremad 2 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad

U 11 4 mands 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 8/3

Teamname LVL Logo Club
Åby fodbold C Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
allingåbro if C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
HEI3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Kolt/Hasselager IF 1 C Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
Kolt/Hasselager IF 2 C Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
HEI4 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hornslet IF C Hornslet IF Logo Hornslet IF
HLIF 1 C Houlbjerg-Laurbjerg IF Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF
HLIF 2 C Houlbjerg-Laurbjerg IF Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF
Hornbæk Sportsforening C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
PFU05 C PFU05 Logo PFU05
ASA 2 C ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
Århus Fremad 3 C Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Lisbjerg FC C Lisbjerg FC Logo Lisbjerg FC

U 12 4 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 13/3

Teamname LVL Logo Club
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Sif 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Grenaa IF 1 A

U 12 4 mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 13/3

Teamname LVL Logo Club
Hatting Torsted fodbold 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Sif 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Vivild IF B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
Virup If C Virup IF Logo Virup IF
Virup IF 2 C Virup IF Logo Virup IF
RK 03 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Grenaa IF 1 B
Grenaa IF 2 B
Vorup FB B B Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB C C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
IF Mols C
Brædstrup if B Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Brædstrup if 2 C Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Mariager IK B Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub

U 13 4 mands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 6/3

Teamname LVL Logo Club
Auning IF 1 A Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Auning IF 2 B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Auning IF 3 C Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Allingåbro IF A Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Vivild IF B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
Gun City 1 A Lystrup IF Logo Lystrup IF
Ommersyssel IF B Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF

U 13 4 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 6/3

Teamname LVL Logo Club
Gun City 2 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
TMIF C Todbjerg Mejlby If
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF

U 8 piger 3 mands 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag fomiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
Lystrup if A Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lyseng 1 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng 2 IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng 3 IF Lyseng Logo IF Lyseng
HØST IF B Høst IF Logo Høst IF
IFA1 C IF Alliancen Logo IF Alliancen

U 9 piger 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club

U 9 piger 5 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
Sejs Pigerne B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF

U 10 piger 4 mands 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
De seje fodboldtøser A Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Jelling FS A Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber

U 10 piger 4 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
IF Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Auning IF B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Rougsø FF C Rougsø FF Logo Rougsø FF

U 11 piger 4 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/3

Teamname LVL Logo Club
HEI 1 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens

U 11 piger 4 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/3

Teamname LVL Logo Club
HEI 2 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Auning IF B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening

U 12 piger 4 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club

U 12 piger 4 mands 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
Pigerne fra Tovshøj C
Tøserne C Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
FC Horsens U11 C FC Horsens Logo FC Horsens
Grenaa IF 1 B Grenaa IF Logo Grenaa IF
Grenaa IF 2 B Grenaa IF Logo Grenaa IF
Fortuna 1 B Fortuna Randers
Fortuna 2 B Fortuna Randers
Kolind/Midtdjurs C Kolind/midtdjurs
Ry Fodbold B Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub
VRI C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Rougsø FF B Rougsø FF Logo Rougsø FF

U 13 piger 4 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
BSP. A
Piwerne B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening

U 13 piger 4 mands 0 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club

U 8 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 6/3 mellem 17-19

Teamname LVL Logo Club

U 8 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/3 mellem 9-12

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
6. - March 15 2015

Organisation
Allingåbro IF
Place
Allingåbro Idrætshal
Address
Halvej 4
Postalcode
8961
City
Allingåbro
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview