NSU CUP 2015

Tilmeldingsfrister: 

Tilmelding til den 20. og 21. december er senest den 10. december.
Tilmelding til den 24. og 25. januar er senest den 10. Januar.
Tilmelding til den 7. og 14. marts er senest den 10. Februar.

Præmier:
Der er præmier til max. 7 spillere til de to bedst placerede hold.
I U6 og U7 rækkerne er der medaljer til alle.

Regler:
Der spilles efter JBU’s regler og aldersgrænser.
Vi forbeholder os ret til at aflyse eller ændre en række såfremt der er for få tilmeldinger.

Tilmeldingsgebyr:
• U17 Drenge, U19 Drenge,Senior Damer og Senior Herrer........................ 300,- kr.
• U8 - U15 Drenge og piger.............................................250,- kr.
• U6 - U7 ........................................................................ 175,- kr.

Gebyret indbetales på reg. nr. 5953 konto nr. 1021497 ved tilmelding. Gebyret skal indbetales samtidig med tilmeldingen . HUSK at angive holdnavn og række ved betaling.

Store mål:
Alle rækker fra U13 m/k spiller igen i år mod store mål.
(Regler: 1 målmand + 3 spillere, ingen over midten.)

Udeblivelse:
Afbud senere end 3 dage før = almindeligt gebyr. Udeblivelse uden afbud = dobbelt gebyr. TILMELDINGEN ER BINDENDE..!

Tilmelding til:
Lars Thomsen
Gyden 84, 6440 Augustenborg tlf.: 51 22 69 20
e-mail: nsufodbold@gmail.com
HUSK: Anfør jeres e-mailadresse ved tilmelding..!

 

Cafeteriet tilbyder:
Slut en hyggelig dag af
sammen med holdkammeraterne i Diamantens cafeteria med en:
juleplatte inkl. 1 øl/vand kr.98,-
OBS: Gælder kun lørdag d. 20. december


Med sportslig hilsen NSU Fodbold

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Senior Herre Mixed 300 Lørdag d. 20/12 2014 4 0
U-19 Mixed 300 Lørdag d. 20/12 2014 2 0
Senior Damer Mixed 300 Lørdag d. 20/12 2014 1 0
U-15 Mixed 250 Søndag d. 21/12 2014 0 0
U-15 Mixed 250 Søndag d. 21/12 2014 0 0
U-16 Mixed 250 Søndag d. 21/12 2014 0 0
U-17 Mixed 300 Søndag d. 21/12 2014 0 0
U-12 Mixed 250 Lørdag d. 24/1 2015 0 0
U-12 Mixed 250 Lørdag d. 24/1 2015 0 0
U-13 Mixed 250 Søndag d. 25/1 2015 0 0
U-13 Mixed 250 Søndag d. 25/1 2015 0 0
U-14 Mixed 250 Søndag d. 25/1 2015 0 0
U-14 Mixed 250 Søndag d. 25/1 2015 0 0
U-10 Mixed 250 Lørdag d. 7/3 2015 0 0
U-10 Mixed 250 Lørdag d. 7/3 2015 1 0
U-11 Mixed 250 Lørdag d. 7/3 2015 4 0
U-11 Mixed 250 Lørdag d. 7/3 2015 1 0
U-8 Mixed 250 Lørdag d. 7/3 2015 0 0
U-9 Mixed 250 Lørdag d. 7/3 2015 0 0
U-6 Mixed 175 Lørdag d. 14/3 2015 0 0
U-7 Mixed 175 Lørdag d. 14/3 2015 0 0
U-8 Mixed 250 Lørdag d. 14/3 2015 2 0
U-9 Mixed 250 Lørdag d. 14/3 2015 3 0

Signetud teams

Senior Herre 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 20/12 2014

Teamname LVL Logo Club
Eui A Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Egen A Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
die grünes Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
Laugaards disciple

U-19 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 20/12 2014

Teamname LVL Logo Club
Farlige Frank B Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening

Senior Damer 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 20/12 2014

Teamname LVL Logo Club
Nielsens Notmark SU Logo Notmark SU

U-15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 21/12 2014

Teamname LVL Logo Club

U-15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 21/12 2014

Teamname LVL Logo Club

U-16 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 21/12 2014

Teamname LVL Logo Club

U-17 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 21/12 2014

Teamname LVL Logo Club

U-12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 24/1 2015

Teamname LVL Logo Club

U-12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 24/1 2015

Teamname LVL Logo Club

U-13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 25/1 2015

Teamname LVL Logo Club

U-13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 25/1 2015

Teamname LVL Logo Club

U-14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 25/1 2015

Teamname LVL Logo Club

U-14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 25/1 2015

Teamname LVL Logo Club

U-10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 7/3 2015

Teamname LVL Logo Club

U-10 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 7/3 2015

Teamname LVL Logo Club
Compass Conference Center A

U-11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 7/3 2015

Teamname LVL Logo Club

U-11 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 7/3 2015

Teamname LVL Logo Club
HFK A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub

U-8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 7/3 2015

Teamname LVL Logo Club

U-9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 7/3 2015

Teamname LVL Logo Club

U-6 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 14/3 2015

Teamname LVL Logo Club

U-7 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 14/3 2015

Teamname LVL Logo Club

U-8 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 14/3 2015

Teamname LVL Logo Club
SUB 1 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB 2 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg

U-9 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 14/3 2015

Teamname LVL Logo Club
Dream Team C SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
HFK 1 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
December 20 2014 - March 14 2015

Organisation
Notmark SU
Place
Diamanten Fynshav
Address
Gyden 100, Fynshav
Postalcode
6440
City
Augustenborg
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview