SIF Cup 2015

 Velkommen til SIF Cup 16. - 18. Januar 2015

Strib IF er glade for igen at kunne byde velkommen til vores traditionelle indestævne i Brændeskov Hallerne.

Tilmelding senest Fredag den 9. Januar 2015 - 375,00 kr pr. hold

Tilmelding er bindende.

Indbetaling af stævnegebyr til reg nr 0756 konto nr 3223334406 med tydelig angivelse af klub navn samt række man har tilmeldt sig.

 

Der er præmier til de 3 bedste hold i hver række

 

Yderligere information kan fåes hos Thomas Andersen på 22 17 42 92 eller Morten Hansen på 40 18 77 52.

 

Vi glæder os til at byde masser af piger, drenge og forældre velkommen til SIF Cup

Velkommen

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-10 piger Mixed 7 375 Søndag 3 0
U-11 piger Mixed 7 375 Lørdag 4 0
U-12 piger Mixed 7 375 Lørdag 13 0
U-13 piger Mixed 7 375 Søndag 4 0
U-17 piger Mixed 7 375 Fredag 2 0
U-10 B drenge Mixed 7 375 Søndag 4 0
U-10 C drenge Mixed 7 375 Søndag 4 0
U-11 B drenge Mixed 7 375 Lørdag 7 0
U-11 C drenge Mixed 7 375 Lørdag 3 0
U-12 A drenge Mixed 7 375 Lørdag 6 0
U-12 B drenge Mixed 7 375 Lørdag 6 0
U-12 C drenge Mixed 7 375 Lørdag 0 0
U-13 B drenge Mixed 7 375 Søndag 0 0
U-13 C drenge Mixed 7 375 Søndag 0 0
U-17 drenge Mixed 7 375 Fredag 5 0
U-10 A drenge Mixed 7 375 Søndag 1 0
U14-piger Mixed 7 375 Søndag 0 0

Signetud teams

U-10 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-11 piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Strib IF 1 B Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 B Strib IF Logo Strib IF
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U-12 piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
Strib IF A Strib IF Logo Strib IF
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
Super Kids A Hedensted IF Logo Hedensted IF
FC tøserne A FC Horsens Logo FC Horsens
Nr.Bjært/Strandhuse B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
MG&BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Erritsø 1 A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø 2 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
KB1 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB 2 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U-13 piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Strib IF 1 A Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 A Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 3 B Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 4 B Strib IF Logo Strib IF

U-17 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U-10 B drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Morud 1 B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
OB 1 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Strib IF Strib IF Logo Strib IF
Harte Gif Harte Gif

U-10 C drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Ubberud C Ubberud IF Logo Ubberud IF
Morud 2 C Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
OB 2 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Strib IF Strib IF Logo Strib IF

U-11 B drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
RB27 B Ringe Boldklub Logo Ringe Boldklub
Strib 1 B Strib IF Logo Strib IF
Strib 2 B Strib IF Logo Strib IF
Middelfart Blå Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart Hvid Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Otterup 1 Otterup
Otterup 2 Otterup

U-11 C drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Strib C Strib IF Logo Strib IF
Fr.KFUM 1 C Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Fr.KFUM 2 C Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM

U-12 A drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Sanderum Boldklub A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Strib IF A Strib IF Logo Strib IF
Middelfart 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 2 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Aarup A Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub

U-12 B drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
Strib IF C Strib IF Logo Strib IF
Vinding B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Dalum IF B Dalum IF Logo Dalum IF
bdo B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Middelfart 3 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U-12 C drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-13 B drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-13 C drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-17 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U-10 A drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Strib IF Strib IF Logo Strib IF

U14-piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
16. - January 18 2015

Organisation
Strib IF
Place
Brændeskov Hallerne
Address
Nybilleshavevej 1-3
Postalcode
5500
City
Middelfart
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview