Mini SIF Cup 2015

 Velkommen til Mini SIF Cup 31. Januar - 1. Februar 2015

Strib IF er glade for igen at kunne byde velkommen til vores traditionelle indestævne i Brændeskov Hallerne.

Tilmelding senest Fredag den 23. Januar 2015 - 300 kr pr. hold U6 og U7 350 kr for U8 og U9

Tilmelding er bindende.

Indbetaling af stævnegebyr til reg nr 0756 konto nr 3223334406 med tydelig angivelse af klub navn og række man har tilmeldt sig.

 

Der er pokaler til ALLE deltagere. Ved præmieoverrækkelse slukkes lyset i hallen og der er fælles indløb til lysshow, røgkanon og høj musik!

 

Ydeligere information kan fåes hos Thomas Andersen 22 17 42 92 eller Morten Hansen 40 18 77 52.

 

Vi glæder os til at byde masser af piger, drenge og forældre velkommen til Mini SIF Cup

Velkommen

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-6 Mixed 5 300 Søndag 4 0
U-7 Mixed 5 300 Søndag 15 0
U-8 piger Mixed 7 350 Lørdag 4 0
U-9 piger Mixed 7 350 Lørdag 5 0
U-8 drenge Mixed 7 350 Søndag 19 0
U-9 drenge Mixed 7 350 Lørdag 14 0

Signetud teams

U-6 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
BPI C BPI
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF

U-7 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
BPI BPI
Årslev 1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev 2 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev 3 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 3 Strib IF Logo Strib IF
Brylle C Brylle Boldklub Logo Brylle Boldklub
Middelfart 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 2 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Team Broby Team Broby
kb`s super hold B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Højby 1 B Højby S&G Logo Højby S&G
Højby 2 B Højby S&G Logo Højby S&G
Højby 3 B Højby S&G Logo Højby S&G
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF

U-8 piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Strib IF Strib IF Logo Strib IF
Ubberud IF B Ubberud IF Logo Ubberud IF
KB Kolding A KB Kolding

U-9 piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
Ubberud IF Ubberud IF Logo Ubberud IF
Lund IF B Lund IF Logo Lund IF
Turbo Tøzerne A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub

U-8 drenge 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
BPI C BPI
Ejby Ik C Ejby IK Logo Ejby IK
Brylle B Brylle Boldklub Logo Brylle Boldklub
MG & BK 2 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Kolding IF 3 C Kolding IF Logo Kolding IF
BM A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Kolding IF 2 B Kolding IF Logo Kolding IF
MG & BK 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Kolding IF 1 A Kolding IF Logo Kolding IF
Højby 1 B Højby S&G Logo Højby S&G
højby 2 C Højby S&G Logo Højby S&G
Vamdrup 2 C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Vamdrup 1 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
OKS Munkebjerg B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
MG & BK 3 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U-9 drenge 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
TSIF-2 (Hvid) C Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
BGIF C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Dalum Hvid B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Rød A Dalum IF Logo Dalum IF
sportigan B Vejle Fodbold Club Logo Vejle Fodbold Club
Gelsted/Ejby B Gelsted/Ejby
TSIF-1 (Hvid) B Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
EGIF Drenge U9 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Vamdrup IF A A Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Vamdrup IF B B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
BBB U9B B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
January 31 - February 1 2015

Organisation
Strib IF
Place
Brændeskov Hallerne
Address
Nybilleshavevej 1-3
Postalcode
5500
City
Middelfart
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview