Rødovre Trælast Cup

Vallensbæk IF afholder
Rødovre Trælast Cup
den 6., 7. og 8. Marts 2015

Der spilles i følgende rækker (forventede spilledage):

Spilledag Række Årgang
 

Fredag d. 6. marts spiller: U9 Drenge, U12 Drenge (med bander), U11A+B (FUTSAL)

Lørdag d. 7. marts spiller:  U8/U9 Drenge, U5/U6 Drenge (halv bane med store mål) og U10A+B (FUTSAL) 

Søndag d. 8. marts spiller: U7/U11 Drenge og U5/U6 Drenge (halv bane med store mål)

Alle hold spiller min. 4 kampe. Der spilles 7 minutter pr. kamp.

Afvikling af en række på bare 2 ½ time.


Der vil være præmier til alle deltagere.
Pris pr. hold 500 kr.
Tilmelding: Klik her alternativt  til Lena på 20418928.
Tilmelding senest den 15. februar 2015. Stævnegebyret skal indbetales til Nordea reg. 1420 konto 8972-951-065 straks efter I har fået en endelig bekræftelse fra Lena og først derefter vil Jeres tilmelding være gyldig. Har vi ikke modtaget betalingen 8 dage efter I har modtaget en bekræftelse, vil pladsen uden videre gå til et andet hold. Husk at oplyse klub og årgang, ved indbetaling. Hurtig tilmelding tilrådes, da det er et meget populært stævne. .
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U10 - FUTSAL (2005) Mixed 7 500 Lørdag 5 0
U7 Pige (2008/2009) Mixed 7 500 Søndag 7 0
U9 Pige (2006/2007) Mixed 6 500 Søndag 1 0
U11 Pige (2004/2005) Mixed 6 500 Fredag 0 0
U5 Halv bane (2010) Mixed 7 500 Søndag 16 0
U6 Halv bane (2009) Mixed 7 500 Søndag 19 3
U7 (2008) Mixed 7 500 Søndag 19 0
U8 (2007) Mixed 7 500 Lørdag 21 2
U9 (2006) Mixed 6 500 Lørdag 32 0
U10 - FUTSAL (2005) Mixed 7 500 Lørdag 11 0
U11 - FUTSAL (2004) Mixed 7 500 Fredag 9 0
U11 - FUTSAL (2004) Mixed 7 500 Fredag 12 0
U12 med bander Mixed 6 500 Fredag 3 0
U11 med bander Mixed 6 500 Søndag 0 0

Signetud teams

U10 - FUTSAL (2005) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Rishøj BK 1 A Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
VI39 A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Brøndby if 1 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby if 2 Brøndby IF Logo Brøndby IF
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U7 Pige (2008/2009) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U9 Pige (2006/2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U11 Pige (2004/2005) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U5 Halv bane (2010) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Kastrup u 6 A Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
KB 2010 E hold 1 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Spilopperne Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Hold 1 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Fix B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Ishøj Bk 1 C Ishøj Boldklub Logo Ishøj Boldklub
fremad amager t Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
Vallensbæk Hugos Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
KB 2010 E hold 2 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U6 Halv bane (2009) 14 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk 1 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 3 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Kastrup U6 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Hekla 1 Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Hekla 2 Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Hekla 3 Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
KB hvid Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
AB 1 Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
AB 2 Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
fremad amager m Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
Ishøj Bk C Ishøj Boldklub Logo Ishøj Boldklub
Solrød FC 1 Solrød FC Logo Solrød FC
Solrød FC 2 Solrød FC Logo Solrød FC

U7 (2008) 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Farum 1 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 2 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Vallensbæk1 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
AB Tårnby 1 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby 2 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Greve 2008-B B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Kloagger
kb barca Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
kb Real Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Rosenhøj 1 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Rosenhøj 2 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Rosenhøj 3 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Hareskov IF A Hareskov IF Logo Hareskov IF
AB Tårnby 3 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
HUI 1 A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Næstved IF Næstved IF Logo Næstved IF
Greve D C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U8 (2007) 16 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Tigerne C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Fremad Valby A A Fremad Valby Logo Fremad Valby
VSB A Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
VI39 Tigerne Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
VI39 Tigerne 2 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
De Utrolige C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
B1903 BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Bjæverskov 1 B IF Frem Bjæverskov Logo IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 B IF Frem Bjæverskov Logo IF Frem Bjæverskov
HUI Gul B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
FIX 1 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
FIX 2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Østerbros Ørne B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
FIF Hillerød B FIF Hillerød Logo FIF Hillerød
KB Bjørnebanden B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U9 (2006) 27 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
KB Real Madrid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Barcelona A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
B1903 A BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Vallensbæk A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
B93 A1 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B93 B1 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B1903 H3 C BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Greve Sort B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Hvid B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Blå B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
RB1906 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
KB A2 Løverne A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB A2 Tigrene B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB A2 Lepoarderne B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk Sort B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk Gul C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
GVI Blå A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI Hvid A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Brøndby Gul. A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby Blå. A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Rød06 B FB
BKF 1 B BK Favoritten
Sundby 1 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sundby 3 B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
KB UNO B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Atletico Madrid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U10 - FUTSAL (2005) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Rishøj BK 2 C Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
VI39 B B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
VI39 B2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vi39 B3 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Værløse Nord C Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Værløse Syd B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Rosenhøj B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Rosenhøj B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK

U11 - FUTSAL (2004) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
BIF 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
BIF 2 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
GOLASSO A GOLASSO
HFC Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Vallensbæk gul Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Framework A Næstved IF Logo Næstved IF

U11 - FUTSAL (2004) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Estate B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Greve 3 - Hvid B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve 3 - Blå B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
VI39-2(Rasmus) C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk hvid Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
BK Friheden C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Vallensbæk 3 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 4 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
BIF 3 B Brøndby IF Logo Brøndby IF

U12 med bander 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Green Team B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U11 med bander 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
6. - March 8 2015

Organisation
Vallensbæk IF 39
Place
Vallensbæk Idrætscenter
Address
Idræts Alle
Postalcode
2625
City
Vallensbæk
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Rødovre Trælast Cup map

Tournament overview