MK Fodbold Cup 2015

MK FODBOLD Indbyder til stort Indendørsstævne i St. Merløse og Stestrup Hallerne Den 13 & 14. februar 2015 FOR ALLE PIGER & DRENGE Kom og vær med til at gøre det sjovt og spændende. DER SPILLES I BÅDE DRENGE- OG PIGE RÆKKER Der spilles i følgende rækker efter 2014 årgange: Fredag U09 Drenge 06 - U13 Drenge 02 U09 Piger - U13 Piger 02 Lørdag U6 Drenge 09 - U7 Drenge 08 - U8 Drenge 07 - U6 Piger 09- U7 Piger 08 - U8 Piger 07 Ret til ændringer i spilledag forbeholdes. Vi garanterer min. 3 kampe. Der må max. være 8 spillere pr. hold til og med årgang 06 og max 7 spillere for de øvrige hold En spiller må ikke repræsentere mere end ét hold pr. spilledag.. Der spilles i rene årgange - evt. 2årg. sammen i pigerækker- U8/U9 etc. Tilmelding senest d. 1. Februar 2015 til: Klik her Holdgebyr: Årgang 09 - 06: kr. 275,00 Årgang 05 - 02: kr. 350.00 Indbetales på konto 6620-1183481 MK Fodbold v/ Rikke Nielsen Mærk indbetaling med klub samt Tilmeldings ID.nr. Tilmeldingen er først gældende efter betaling Spørgsmål: Henrik/Rikke Nielsen Tlf. 59 18 06 04/ 22 34 20 54 hrk57@waoomail.dk Ole Randbæk Tlf. 57 80 18 09/20 13 94 78 randbaek@privat.dk Husk alle relevante oplysninger ved tilmelding pr. mail Beliggenhed: Vi Er hjemmehørende på Sjælland St.Merløse Fritidscenter Holbækvej 34 4370 St.Merløse Stestrup Fritidsgård Stestrupvej 41 4360 Kr.Eskilstrup
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Pige U -6 Mixed 8 275 lørdag 0 0
Pige U -7 Mixed 8 275 Lørdag 1 0
Pige U -8 Mixed 8 275 Lørdag 0 0
pige U -9 Mixed 7 275 Fredag Aften 0 0
Pige U 10 Mixed 7 350 Fredag Aften 0 0
Pige u 11 Mixed 7 350 Fredag Aften 1 0
Pige U12 Mixed 7 350 Fredag Aften 1 0
Drenge U 6 Mixed 8 275 Lørdag 2 0
Drenge U 7 Mixed 8 275 Lørdag 9 0
Drenge U 8 Mixed 8 275 Lørdag 6 0
Drenge U 9 Mixed 7 275 Fredag Aften 5 0
Drenge U 10 Mixed 7 350 Fredag Aften 9 0
Drenge U 11 Mixed 7 350 Fredag Aften 7 0
Drenge U 12 Mixed 7 350 Fredag Aften 8 0
Drenge U 13 Mixed 7 350 Fredag Aften 7 0

Signetud teams

Pige U -6 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag

Teamname LVL Logo Club

Pige U -7 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

Pige U -8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

pige U -9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club

Pige U 10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club

Pige u 11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club

Pige U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club

Drenge U 6 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
BIF 1 B Benløse IF Logo Benløse IF
BIF 2 B Benløse IF Logo Benløse IF

Drenge U 7 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB Løverne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Krokodillerne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Gorillaerne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Smølferne C Gevninge IF Logo Gevninge IF
Smølferne (hvid) C Gevninge IF Logo Gevninge IF
MK fodbold MK FODBOLD
Vemmelev Fodbold Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Tølløse C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Rørvig If Rørvig IF Logo Rørvig IF

Drenge U 8 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Benløse Benløse IF Logo Benløse IF
Kr. Eskilstrup BK Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
MK fodbold MK FODBOLD
B73 B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
B73 2 B73 Slagelse Logo B73 Slagelse

Drenge U 9 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
Nif Næstved IF Logo Næstved IF
Kr. Eskilstrup BK Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
MK fodbold MK FODBOLD

Drenge U 10 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
De danske Fragtmand Benløse IF Logo Benløse IF
Team Ronaldo A Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
Svogerslev 1 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev 2 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
MK fodbold MK FODBOLD
Høng 1 B Høng GF Logo Høng GF

Drenge U 11 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
TBK 2 B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
TBK 3 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Kr. Eskilstrup BK 1 Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Kr. Eskilstrup BK 2 Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Herfølge BK B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
TBK C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Ugerløse IF C Ugerløse IF Logo Ugerløse IF

Drenge U 12 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
Tosserne B
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred
AFK Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Dragør A Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub

Drenge U 13 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
KFUM03 Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Dragør 2 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragø 2 C Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
MK fodbold MK FODBOLD
Slagterne B Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
Orangerødderne B

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
13. - February 14 2015

Organisation
Kirke Eskilstrup Boldklub
Place
Stestrup Fritidsgård
Address
Stestrupvej 41
Postalcode
4360
City
Kirke Eskildstrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview