XL P. W. Wulff Cup

Stubbekøbing Boldklub, afholder lørdag den 12. september 2015 XL P. W. Wulff Cup. Vi håber I alle vil komme og være med til en masse fodbold og en rigtig sjov dag. Tilmelding kan kun ske via stævner.dk. Tilmeldingsfrist : 23. august 2015. Programmer mailes senest 31. august 2015. Ved spørgsmål kontakt Teddy på 52 34 54 34 eller Søren på 60 60 45 68. Pris : kr. 300,- pr. hold. Betaling til Konto nr. 6220-0006149015 (HUSK klubnavn samt hold ID fra staevner.dk). SB forbeholder sig ret til ikke at oprette en række ved for få tilmeldte hold. U5-U10 spiller om formiddagen og U11-U13 om eftermiddagen.
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-5 Piger Mixed 3 300 Lørdag formiddag 0 0
U-6 Piger Mixed 3 300 Lørdag formiddag 0 0
U-7 Piger Mixed 3 300 Lørdag formiddag 0 0
U-8 Piger Mixed 5 300 Lørdag formiddag 0 0
U-9 Piger Mixed 5 300 Lørdag formiddag 3 0
U-10 Piger Mixed 5 300 Lørdag formiddag 0 0
U-11 Piger Mixed 8 300 Lørdag eftermiddag 0 0
U-12 Piger Mixed 8 300 Lørdag eftermiddag 0 0
U-13 Piger Mixed 8 300 Lørdag eftermiddag 1 0
U-5 Drenge Mixed 3 300 Lørdag formiddag 0 0
U-6 Drenge Mixed 3 300 Lørdag formiddag 2 0
U-7 Drenge Mixed 3 300 Lørdag formiddag 3 0
U-8 Drenge Mixed 5 300 Lørdag formiddag 8 0
U-9 Drenge Mixed 5 300 Lørdag formiddag 5 0
U-10 Drenge Mixed 5 300 Lørdag formiddag 10 0
U-11 Drenge Mixed 8 300 Lørdag eftermiddag 0 0
U-12 Drenge Mixed 8 300 Lørdag eftermiddag 2 0
U-13 Drenge Mixed 8 300 Lørdag eftermiddag 0 0

Signetud teams

U-5 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U-6 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U-7 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U-8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U-9 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
FK sydsjælland 05 C FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
NAB U9 piger C Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NAB Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub

U-10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U-11 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U-12 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U-13 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Svogerslev BK B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

U-5 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U-6 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
B1990 B1990
Horbelev Horbelev IF

U-7 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
SB Stubbekøbing Boldklub Logo Stubbekøbing Boldklub
ØUB Øster Ulslev Boldklub Logo Øster Ulslev Boldklub

U-8 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
HG S Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Y Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG D Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Nfc Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Svend Gønge C IF Svend Gønge Logo IF Svend Gønge
SB Stubbekøbing Boldklub Logo Stubbekøbing Boldklub
Nyråd IF C Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening
NAB B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub

U-9 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
SB Stubbekøbing Boldklub Logo Stubbekøbing Boldklub
B1990 C B1990
TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
Horbelev Horbelev IF
NAB A Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub

U-10 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
SB Stubbekøbing Boldklub Logo Stubbekøbing Boldklub
FKS 1 B FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Væggerløse A Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
ØUB Øster Ulslev Boldklub Logo Øster Ulslev Boldklub
ØGIF C Ørslev GIF Logo Ørslev GIF
FC Nakskov FC Nakskov Logo FC Nakskov
NFC Y Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC X Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NAB A Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub

U-11 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U-12 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SB Stubbekøbing Boldklub Logo Stubbekøbing Boldklub

U-13 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
September 12 2015

Organisation
Stubbekøbing Boldklub
Place
Stubbekøbing BK
Address
Møllestræde 2
Postalcode
4850
City
Stubbekøbing
Sport
Soccer
Type
Unknown
XL P. W. Wulff Cup map

Tournament overview