BSI/VIF CUP

BSI/VIF CUP

d.26-27 Sept

 

BSI arrangerer i samarbejde VIF, BSI/VIF CUP for U6 til U10, på BSI´s hyggelige anlæg i Brøndby Strand.


Der bliver stillet dommer til alle kampene. Der er præmier til nr. 1, 2 og 3.pladserne.


Bemærk – nye rækkebetegnelser efter sommerferien -
Tilmeldingsrækker 2015-2016. Ved for få tilmeldinger, vil rækkerne blive slået sammen.


3-mands - 1 x 10 min. - max. 5 spillere pr. hold – tilmeldingsgebyr 250,-
5-mands - 1 x 15 min. - max. 7 spillere pr. hold – tilmeldingsgebyr 350,-

Spilletidspunkt:

Lørdag:
U9 og U10.

Søndag:
U6, U7 og U8.

Deltagergebyr indbetales til Arbejdernes Landsbank på Regnr: 5361 kontonr 0000542280.

Sidste tilmeldingsfrist er den 18. september.

Program sendes ud senest 5 dage før stævnet.

Spørgsmål og yderligere oplysninger kan fåes ved at skrive til e-mail: amf.vif@gmail.com

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 - 3 mands Mixed 5 250 Søndag 21 0
U7 - 3 mands Mixed 5 250 Søndag 21 0
U8A - 5 mands Mixed 7 350 Søndag 5 0
U8B - 5 mands Mixed 7 350 Søndag 17 0
U8C - 5 mands Mixed 7 350 Søndag 1 0
U9A - 5 mands Mixed 7 350 Lørdag 12 0
U9B - 5 mands Mixed 7 350 Lørdag 15 0
U9C - 5 mands Mixed 7 350 Lørdag 8 0
U10A - 5 mands Mixed 7 350 Lørdag 3 0
U10B - 5 mands Mixed 7 350 Lørdag 13 0
U10C - 5 mands Mixed 7 350 Lørdag 10 0

Signetud teams

U6 - 3 mands 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Løverne BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Geparderne BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
LSF 1 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Tigerne Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
fremad amager Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
Krokodillerne Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Jægersborg C Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
HUI grøn C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI gul C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI rød C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
CIK U6 C Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
BSI Brøndby Strand Idrætsklub (Fodbold) Logo Brøndby Strand Idrætsklub (Fodbold)

U7 - 3 mands 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Glostrup FK Glostrup FK Logo Glostrup FK
AB Tårnby Øst 1 B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Øst 2 B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
fremad amager Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
fremad amager hvid Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
Hekla 1 Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Kastrup Boldklub 1 A Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Kastrup Boldklub 2 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
FA2000(1) B FA 2000 Logo FA 2000
FA2000(2) B FA 2000 Logo FA 2000
FA2000(3) B FA 2000 Logo FA 2000
Såby Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Såby 2 Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Aberne B Gladsaxe-Hero Boldklub Logo Gladsaxe-Hero Boldklub
Rævene C Gladsaxe-Hero Boldklub Logo Gladsaxe-Hero Boldklub
Kastrup Boldklub 3 C Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
JB1 Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
JB2 Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
B93 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

U8A - 5 mands 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
A.G.F. Blå A Aakanden GF Logo Aakanden GF
HI - U8-1 A Herlev IF Logo Herlev IF
AB Tårnby A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
B1903 - Sort A BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Rosenhøj A A Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK

U8B - 5 mands 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
VIF B Vanløse IF Logo Vanløse IF
Kloagger
B1903 Løverne B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
B1903 Tigerne C BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
B73 Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Såby Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Lundegården A Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
KB (2) B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Sengeløse U8 B Sengeløse SGIF
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Glostrup FK B Glostrup FK Logo Glostrup FK
Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
Rosenhøj B B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
TIIF C Torslunde Ishøj Idrætsforening Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening
Brøndby if hold 1 Brøndby IF Logo Brøndby IF
KVIF B Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF

U8C - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U9A - 5 mands 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
KB U9A1 - Hvid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB U9A1 - Sort A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Fremad Valby A A Fremad Valby Logo Fremad Valby
NFC A Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Husum A A Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
VSB A Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Haslev A Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Dalum IF A Dalum IF Logo Dalum IF
KB Løverne A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U9B - 5 mands 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk B&I B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Kastrup1 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Husum B B Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
VSB B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Slagelse B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Østerbros Ørne 1 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Østerbros Ørne 2 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
AB I B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Vanløse grøn B Vanløse IF Logo Vanløse IF
HUI B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Vanløse Hvid B Vanløse IF Logo Vanløse IF
BIFU9 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
KB Stjerne Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U9C - 5 mands 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Kastrup2 C Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Husum C C Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
VSB C Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Slagelse 2 C Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
AB II C Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
BK Vest C Boldklubben Vest Rødovre Logo Boldklubben Vest Rødovre
Svogerslev Hvid C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

U10A - 5 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
VIF Værebro A V-i-f
Fremad Amager A Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
Farum A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

U10B - 5 mands 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
TPS 1 B Torveparken Sportsklub Logo Torveparken Sportsklub
HIK06-2 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
B 1908 B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Gadstrup B Gadstrup IF Logo Gadstrup IF
Nykøbing FC "BEARS" B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
CIK B Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
FKS 1 FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Svogerslev BK B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
B1908 hvid B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Gørlev if B Gørlev Idrætsforening
FKS 2 FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05

U10C - 5 mands 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
TPS 2 C Torveparken Sportsklub Logo Torveparken Sportsklub
B1903 Sort C BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
VI39 Gul C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Nykøbing FC 2 C Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Tuse C Tuse IF Logo Tuse IF
sengeløse C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Vi39 sort Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
BSI Brøndby Strand Idrætsklub (Fodbold) Logo Brøndby Strand Idrætsklub (Fodbold)

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
26. - September 27 2015

Organisation
Brøndby Strand Idrætsklub (Fodbold)
Place
BSI
Address
Tybjergparken 12,
Postalcode
2660
City
Brøndby Strand
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview