Sanderum Cup B/C stævne

 Spilletider Lørdag den 5. december

U8 spiller 8.00-10.30

U5/U6/U7 spiller 10.30-13.00

U9 spiller 13.00-15.30

U10 spiller 15.30-1800

 

Spilletider søndag den 6. december

U11 spiller 8.00-10.30

U12 spiller 10.30-13.00

U13 spiller 13.00-15.30

 

MEDALJER TIL ALLE

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 Mixed 6 275 Lørdag 5/12 10.30-13.00 2 0
U6 Mixed 6 275 Lørdag 5/12 10.30-13.00 9 0
U7 Mixed 6 275 Lørdag 5/12 10.30-13.00 4 0
U8 Mixed 7 275 Lørdag 5/12 08.00-10.30 7 0
U9 Mixed 7 275 Lørdag 5/12 13.00-15.30 16 0
U10 Mixed 6 275 Lørdag 5/12 15.30-18.00 20 0
U11 Mixed 6 275 Søndag 6/12 08.00-10.30 9 0
U12 Mixed 6 275 Søndag 6/12 10.30-13.00 7 0
U13 Mixed 6 275 Søndag 6/12 13.00-15.30 11 0
Piger U9/10 Mixed 6 275 Søndag 6/12 15.30-18.00 1 0

Signetud teams

U5 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5/12 10.30-13.00

Teamname LVL Logo Club
U5 B Dalum IF Logo Dalum IF
Sanderum Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U6 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5/12 10.30-13.00

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 4 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Dalum if B Dalum IF Logo Dalum IF
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Dalum IF B Dalum IF Logo Dalum IF

U7 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5/12 10.30-13.00

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
BBB 2009 U7 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub

U8 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5/12 08.00-10.30

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Korup IF B Korup IF Logo Korup IF
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 3 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U9 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5/12 13.00-15.30

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Oks B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Dalum IF C Dalum IF Logo Dalum IF
BBB 1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Oks 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
BM Marienlyst Logo Marienlyst
Brylle BK C Brylle Boldklub Logo Brylle Boldklub
Gauerslund 1 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauerslund 2 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauerslund 3 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Søndersø BK C Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 4 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
KIF B Korup IF Logo Korup IF

U10 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5/12 15.30-18.00

Teamname LVL Logo Club
Sanderum (9) Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
BBB B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
TPI1 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Strib C Strib IF Logo Strib IF
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
BBB U10B B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB U10C C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
OB Piger B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Marienlyst 1 B Marienlyst Logo Marienlyst
Marienlyst 2 B Marienlyst Logo Marienlyst
TPI2 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Leo's gutter C
BBB U10C 2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
KR70 C Boldklubben KR 70 Logo Boldklubben KR 70
Dalum legenderne B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum all stars B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum hardhitters C Dalum IF Logo Dalum IF

U11 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 6/12 08.00-10.30

Teamname LVL Logo Club
Tpi 1 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi 2 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Otterup B&IK C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
De seje Hedenstedgutter C Hedensted IF Logo Hedensted IF
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
prima drengene B prima
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U12 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 6/12 10.30-13.00

Teamname LVL Logo Club
B1909 1 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 2 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
KB 1 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KB 2 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
TPI B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U13 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 6/12 13.00-15.30

Teamname LVL Logo Club
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Totaldrengene 1 C SSV Højfyn Logo SSV Højfyn
Totaldrengene 2 C SSV Højfyn Logo SSV Højfyn
Totaldrengene 3 C SSV Højfyn Logo SSV Højfyn
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

Piger U9/10 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 6/12 15.30-18.00

Teamname LVL Logo Club
BBB B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
5. - December 6 2015

Organisation
Sanderum Boldklub
Place
FKS-hallen
Address
Tranehøjen 5
Postalcode
5250
City
Odense SV
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview