Select Grænsecup 2015

For 17. gang afholdes Select Grænsecup. Kombiner Julehandlen med en god gang fodbold. Der er mulighed for at møde Tyske hold og evt. skabe gode kontakter til fremtiden. Der er plads til 230 hold. Vent dog ikke for lang tid med tilmeldingen, da de enkelte rækker lukkes så snart de er fyldt op. Dette kan også ske selv om fristen er udløbet. U6 - U7 spiller 3:3 på 1/3 bane. U8 spiller 3:3 på halv bane. Garanti for Minimum 5 kampe a 7 minutter. Prisen for U6 - U8 er DKK 250,00 pr hold. U9 - U16 DKK 300,00 spiller 4:4. Garanti for Minimum 4 Kampe a 9 Minutter. Gebyret betales på Sydbank Konto 8065-1096812 med angivelse af Holdnavn samt Årgang. Glæder os til at se jer. Spørgsmål kan rettes til Hep 61613359 eller Frank 40647647 eller på email boviffodbold@yahoo.dk
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 - 2010 Mixed 5 250 Lørdag 6 0
U7 - 2009 Mixed 5 250 Lørdag 32 1
U8 - 2008 Mixed 5 250 Lørdag 20 3
U9 C - 2007 Mixed 7 300 Lørdag 10 1
U9 B - 2007 Mixed 7 300 Lørdag 17 0
U9 A - 2007 Mixed 7 300 Lørdag 10 0
U10 C - 2006 Mixed 7 300 Søndag 10 1
U10 B - 2006 Mixed 7 300 Søndag 11 0
U10 A - 2006 Mixed 7 300 Søndag 12 0
U11 C - 2005 Mixed 7 300 Søndag 8 0
U11 B - 2005 Mixed 7 300 Søndag 12 1
U11 A - 2005 Mixed 7 300 Søndag 10 0
U12 C - 2004 Mixed 7 300 Lørdag 11 1
U12 B - 2004 Mixed 7 300 Lørdag 11 0
U12 A - 2004 Mixed 7 300 Lørdag 9 0
U13 C - 2003 Mixed 7 300 Lørdag 9 0
U13 B - 2003 Mixed 7 300 Lørdag 9 0
U13 A - 2003 Mixed 7 300 Lørdag 0 0
U14 C - 2002 Mixed 7 300 Fredag Aften 4 0
U14 B - 2002 Mixed 7 300 Fredag Aften 5 0
U14 A - 2002 Mixed 7 300 Fredag Aften 6 0
U15 C - 2001 Mixed 7 300 Fredag Aften 6 0
U15 B - 2001 Mixed 7 300 Fredag Aften 5 0
U15 A - 2001 Mixed 7 300 Fredag Aften 1 0
U16 C - 2000 Mixed 7 300 Lør eller Søn Aften 2 0
U16 B - 2000 Mixed 7 300 Lør eller Søn Aften 5 0
U16 A - 2000 Mixed 7 300 Lør eller Søn Aften 10 1
U11 Piger B - 2005 Mixed 7 300 Søndag 7 1
U11 Piger A - 2005 Mixed 7 300 Søndag 6 1
U13 Piger B - 2003 Mixed 7 300 Søndag 12 2
U13 Piger A - 2003 Mixed 7 300 Søndag 2 1
U15 Piger B - 2001 Mixed 7 300 Lørdag Aften 9 1
Aflyst Række Mixed 0 0

Signetud teams

U6 - 2010 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Rødekro IF Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
EUI Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Bov IF BOV IF Logo BOV IF
Tønder SF Tønder SF Logo Tønder SF
SUB Sønderborg SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Øster Højst UIF Øster Højst UIF Logo Øster Højst UIF

U7 - 2009 30 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
SG Schleswig 1 B SG Schleswig 1
SG Schleswig 2 C SG Schleswig
Løgum IF 1 Løgum IF Logo Løgum IF
SUB 1 - 2009 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Starup UIF 1 Starup UIF Logo Starup UIF
Starup UIF 2 Starup UIF Logo Starup UIF
Toftlund IF C Toftlund Idrætsforening Logo Toftlund Idrætsforening
Rødekro IF 1 Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
EUI Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Bov IF 1 Bov IF 1
Bov IF 2 BOV IF Logo BOV IF
Bov IF 3 BOV IF Logo BOV IF
Ronaldos seje drenge B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
De seje Messi drenge C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
TSV Nord Harrislee C TSV Nord Harrislee
TSB Flensburg A TSB Flensburg
EfB B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EfB B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
SUB 2 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Fighterne C Felsted- if
Dybbøl IU 1 Dybbøl IU 1
Dybbøl IU 2 Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Broager UI 1 Broager UI Logo Broager UI
Broager UI 2 Broager UI Logo Broager UI
Højer IF Højer IF
Løgum IF 2 Løgum IF Logo Løgum IF
TSB Flensburg 2 TSB Flensburg
Haderslev FK 1 Haderslev FK 1
Haderslev FK 2 Haderslev FK

U8 - 2008 16 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
æ banditte B Bredebro idrætsforening Logo Bredebro idrætsforening
1. FC Quickborn 1. FC Quickborn
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Rødekro 1 Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Rødekro 3 Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Banditterne SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Bns1 Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
Bns2 Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
Dybbøl IU 1 Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl IU 2 Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl IU 3 Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
LB´s drenge 1 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
LB´s drenge 2 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Felsted IF B Felsted IF
Dragør BK B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub

U9 C - 2007 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Bov IF 3 C BOV IF Logo BOV IF
VBIF drengene C Varnæs-Bovrup Idrætsforening Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening
TSB Flensburg 2 C TSB Flensburg
TSV Bordesholm 2 C TSV Bordesholm
1, FC Quickborn C FC Quickborn
SUB Sønderborg 3 C SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Rødekro IF C Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Dybbøl IU 2 C Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening

U9 B - 2007 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Rødekro IF Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Bov IF 2 B BOV IF Logo BOV IF
Suchsdorfer SV B Suchsdorfer SV
FSG Ostseeküste 1 B FSG Ostseeküste
FSG Ostseeküste 2 B FSG Ostseeküste
BM1 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
TSV Bordesholm 1 B TSV Bordesholm
BBB 2 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
SUB Sønderborg 2 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
BNS B Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
Varde IF (2008) 1 B Varde IF Logo Varde IF
Hjerting IF B Hjerting IF Logo Hjerting IF
Dybbøl IU 1 B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Team Vest B Finn Lorenzen
Broager UI 1 B Broager UI Logo Broager UI
Broager UI 2 B Broager UI Logo Broager UI

U9 A - 2007 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
BM A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Bov IF 1 A BOV IF Logo BOV IF
SUB Sønderborg 1 A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
EUI Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Morud A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
TSB Flensburg 1 A TSB Flensburg
HFK Rød A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
BBB 1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub

U10 C - 2006 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Suchsdorfer SV 2 C Suchsdorfer SV
1. FC Quickborn 2 C FC Quickborn
Rødekro IF Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
SUB 4 C SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Felsted 1 C Felsted if
Felsted 2 C Felsted if
Esbjerg IF 92 1 C Esbjerg IF
Esbjerg IF 92 2 C Esbjerg If 92 Fodbold

U10 B - 2006 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
SUB 3 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
BUI - Broager B Broager UI Logo Broager UI
1. FC Quickborn 1 B 1. FC Quickborn
Bov IF 1 B BOV IF Logo BOV IF
Bov IF 2 B BOV IF Logo BOV IF
Dybbøl B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
B 1908 Orange B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Spangsbjerg if B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF

U10 A - 2006 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Suchsdorfer SV 1 A Suchsdorfer SV
SUB 1 A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB 2 A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Danseal A Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
SG Fortuna Wellsee 1 A SG Fortuna Wellsee
LuksusPleje Aps A Bredballe IF Logo Bredballe IF
B1908 hvid A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Young Boys A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF

U11 C - 2005 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Ikast drengene 4 C Ikast FS Logo Ikast FS
Rødekro IF Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
1. FC Quickborn C 1. FC Quickborn
SUB Sønderborg 2 C SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Bov IF 3 C BOV IF Logo BOV IF
VBIF drengene C Varnæs-Bovrup Idrætsforening Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening
HFK C Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Dybbøl C Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening

U11 B - 2005 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Ikast drengene 3 Ikast FS Logo Ikast FS
SG DGF-HKUF 2 B DGF
Bov IF 2 B BOV IF Logo BOV IF
Hørup UI 1 B Hørup UI
Hørup UI 2 B Hørup UI
TSG Conc. Schönkirchen B SG Probstei
HFK B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
SUB Sønderborg 1 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Eidertal Molfsee 2 B SpVg Eidertal Molfsee v. 1957 e. V. Logo SpVg Eidertal Molfsee v. 1957 e. V.
Lunderskov Boldklub B Lunderskov B

U11 A - 2005 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Ikast drengene 1 A Ikast FS Logo Ikast FS
SG DGF-HKUF 1 A DGF
Ikast drengene 2 A Ikast FS Logo Ikast FS
Bov IF 1 A BOV IF Logo BOV IF
Dybbøl IU A Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Stensballe IK A A Stensballe IK Logo Stensballe IK
mot drenge A
Eidertal Molfsee 1 A SpVg Eidertal Molfsee v. 1957 e. V. Logo SpVg Eidertal Molfsee v. 1957 e. V.
AS Huse A AS Huse

U12 C - 2004 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
SUB 4 C SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Bov IF 2 C BOV IF Logo BOV IF
Stepping IF 1 C Stepping if Logo Stepping if
Stepping IF 2 C Stepping if Logo Stepping if
Dybbøl IU 2 C Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EFB 2 C Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EFB 1 C Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
TSV Bordesholm 2 C TSV Bordesho´lm

U12 B - 2004 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Haderslev FK B Haderslev FK
SUB 2 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB 3 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Team EGEN B Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
SG Friedrichstadt-Seeth/Drage B SG Friedrichstadt
Strib 2 B Strib IF Logo Strib IF
Strib 1 B Strib IF Logo Strib IF
TSV Bordesholm 1 B TSV Bordesholm

U12 A - 2004 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
TSV Nord Harrislee A TSV Nord Harrislee
SUB 1 A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Bov IF 1 A BOV IF Logo BOV IF
Dybbøl IU 1 A Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Herning Fremad 1 A Herning Fremad Logo Herning Fremad
Herning Fremad 2 A Herning Fremad Logo Herning Fremad
Team Sportigan Holstebro A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
BNS A Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS

U13 C - 2003 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Bov IF 3 C BOV IF Logo BOV IF
Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
BNS 1 C Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
BNS 2 C Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
Tønder SF 2 C Tønder SF Logo Tønder SF
FSG Ostseeküste C FSG Ostseeküste
Team Vest (2004) C Team Vest
BNS (2004) C Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS

U13 B - 2003 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Bov IF 1 B BOV IF Logo BOV IF
Bov IF 2 B BOV IF Logo BOV IF
VBIF drengene hold 1 B Varnæs-Bovrup Idrætsforening Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening
VBIF drengene hold 2 B Varnæs-Bovrup Idrætsforening Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening
TSB Flensburg B TSB Flensburg
SG Friedrichstadt Seeth/Drage B SG Friedrichstadt
Gauerslund B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Tønder SF 1 B Tønder SF 1

U13 A - 2003 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U14 C - 2002 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
Løjt IF (P) C Løjt IF Logo Løjt IF
TSV Neudorf Bornstein C TSV neudorf Bornstein
Egen UI 2 C Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Felsted if C Felsted If

U14 B - 2002 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
BechGranit.dk B FC Horsens Logo FC Horsens
TSB Flensburg B TSB Flensburg
Løjt IF (2004) B Løjt IF Logo Løjt IF

U14 A - 2002 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
Sture Powls Army A
Egen IU 1 A Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Bov IF A BOV IF Logo BOV IF
Team 1864 A

U15 C - 2001 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
MG&BK Blå C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG & BK Hvid C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
AaBK 1 Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
Randers Freja 1 C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
TSV Neudorf Bornstein 2 C TSV Neudorf Bornstein
Gråsten Boldklub C Gråsten Boldklub Logo Gråsten Boldklub

U15 B - 2001 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
TSV Neudorf Bornstein 1 B TSV Neudorf Bornstein
TSG Conc. Schönkirchen B TSG Conc. Schönkirchen
Freja 2 Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Freja 3 Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
TSB Flensburg B TSB Flensburg

U15 A - 2001 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club

U16 C - 2000 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør eller Søn Aften

Teamname LVL Logo Club
Bov IF/BK 2012 3 C BOV IF Logo BOV IF
Bov IF/BK 2012 4 C Bov IF/BK 2012

U16 B - 2000 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør eller Søn Aften

Teamname LVL Logo Club
FC Peter B Tønder SF Logo Tønder SF
Græshopperne B Brenderup IF Logo Brenderup IF
De Ukendte B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Drengene fra Gråsten B Gråsten Boldklub Logo Gråsten Boldklub

U16 A - 2000 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lør eller Søn Aften

Teamname LVL Logo Club
Bov IF/BK 2012 1 A BOV IF Logo BOV IF
Bov IF/BK 2012 2 A BOV IF Logo BOV IF
Sallingsund FC A Sallingsund FC Logo Sallingsund FC
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Sparekassen Kronjylland A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Sønderborg A FC Sønderborg Logo FC Sønderborg

U11 Piger B - 2005 6 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Bov IF 1 B BOV IF Logo BOV IF
Bov IF 2 B BOV IF Logo BOV IF
SG Festawe/TUS Felde 2 B TUS Felde
søhusstige C Stige Boldklub Logo Stige Boldklub
Tønder SF 1 B Tønder SF Logo Tønder SF
Tønder SF 2 B Tønder SF Logo Tønder SF

U11 Piger A - 2005 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Dybbøl IU A Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Garant A
SG Festawe/TUS Felde) 1 A TUS Felde
søhusstige A Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Løjt piger A Løjt IF Logo Løjt IF

U13 Piger B - 2003 8 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Løjt IF B Løjt IF Logo Løjt IF
Bov IF 1 B BOV IF Logo BOV IF
Dybbøl IU B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl IU (2004) B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Broager UI B Broager UI Logo Broager UI
Bov IF 2 B BOV IF Logo BOV IF
Løjt IF 2 B Løjt IF Logo Løjt IF
søhus stige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub

U13 Piger A - 2003 0 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U15 Piger B - 2001 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag Aften

Teamname LVL Logo Club
Løjt IF 1 B Løjt IF Logo Løjt IF
Løjt IF 2 B Løjt IF Logo Løjt IF
Dybbøl IU 1 B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl IU 2 B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Bov IF B BOV IF Logo BOV IF
RaarupGIF B Rårup GIF Logo Rårup GIF
TEAM 10 Team 10 Logo Team 10
Højer/Tønder 1 Højer Idrætsforening Logo Højer Idrætsforening

Aflyst Række 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
20. - November 22 2015

Organisation
BOV IF
Place
Grænsehallerne
Address
Harkærvej 3
Postalcode
6340
City
Kruså
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Select Grænsecup 2015 map

Tournament overview