multiforum cup

 Alle hold er sikker på 3 kampe.

Der spilles om 1. og 2. plads fra u-11 og op efter.

Der spilles efter jbu regler 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
u-14 Mixed 7 350 Fredag 6 0
u-7 3 mands Mixed 5 225 Lørdag middag 12 0
u-19 Mixed 7 400 Fredag 0 0
u-9 Mixed 7 275 Søndag kl 10 1 0
u-13 Mixed 7 350 Lørdag eftermiddag 12 0
u-6 3 mands Mixed 5 225 Lørdag kl 10 0 0
u-8 Mixed 7 275 Lørdag eftermiddag 8 0
u-9 Mixed 7 275 Søndag eftermiddag 17 0
u-10 Mixed 7 275 Søndag eftermiddag 9 0
u-12 Mixed 7 300 Søndag middag 4 0
U-12 Mixed 7 300 Søndag eftermiddag 7 0
U-11 Mixed 7 275 Lørdag eftermiddag 9 0

Signetud teams

u-14 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
FC Shahata
FUIK A Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
Langes stjerner A

u-7 3 mands 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Jarl Arden 4 IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
RIF1 B St. Restrup IF Logo St. Restrup IF
superdrengene B BK02
Jarl Arden 2 IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
Jarl Arden 1 IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
Jarl Arden 3 IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
SIF 3 C Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
SIF 2 C Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
SIF 1 C Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Bøllerne B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
"super drengene" B BK02

u-19 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

u-9 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl 10

Teamname LVL Logo Club
vh08 u9 Fyrkat Q Logo Fyrkat Q

u-13 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
united Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
FUIK C Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
BK02 C Valsgård Idrætsforening 83 Logo Valsgård Idrætsforening 83
ØHI 1 C Øster Hornum Idrætsforening Logo Øster Hornum Idrætsforening
ØHI13 C Øster Hornum Idrætsforening Logo Øster Hornum Idrætsforening
Mariager IK B Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
Langå IK U13 - 2 B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
Langå IK U13 B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
FC Shahata A
Lyseng U12-2 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng U12-1 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Aalestrup B Aalestrup IF Logo Aalestrup IF

u-6 3 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl 10

Teamname LVL Logo Club

u-8 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Viborg Søndermarken IK Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Løgstør 1 Løgstør IF Logo Løgstør IF
Løgstør 2 B Løgstør IF Logo Løgstør IF
Purhus IF C Purhus IF
if jarl arden IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
U8 drenge 2. IF Alliancen Logo IF Alliancen
U8 drenge 1. IF Alliancen Logo IF Alliancen
Banditterne B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub

u-9 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Skøping Power IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Super Skørping IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Hobro IK 2 B Hobro IK Logo Hobro IK
Hobro IK 1 B Hobro IK Logo Hobro IK
Rosendal 3 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 1 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
SGIF 2 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
ASV 2 B ASV Logo ASV
ASV B ASV Logo ASV
Farsø 1, Farsø 2, Farsø 3 og Farsø 4 B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
støvring 3 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Støvring 1 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold

u-10 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Skørping IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
SGIF1 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF2 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
Hadsund Boldklub 1 Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
Kvik/Aalestrup B Aalestrup IF Logo Aalestrup IF
Hadsund Boldklub 2 Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
Arden A IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden

u-12 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
VH08 B Fyrkat Q Logo Fyrkat Q

U-12 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Løgstør 1 B Løgstør IF Logo Løgstør IF
Bi drenge B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
KFUM U12 B Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
BK02 - U12 C BK02

U-11 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Farsø/ullits 2 B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
Aalborg Freja B IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Bk02-hold 2 B Valsgård Idrætsforening 83 Logo Valsgård Idrætsforening 83
Bk02-hold 1 B Valsgård Idrætsforening 83 Logo Valsgård Idrætsforening 83
Farsø/Ullits 3 C Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
onsild B Onsild IF Logo Onsild IF
Aalborg Freja B IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
HB 2 B Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
HB 1 B Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
11. - December 13 2015

Organisation
Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Place
multiforum (vebbestrup)
Address
ndr. truevej 14D
Postalcode
9500
City
Hobro
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview