Spar Nord Cup 2015

Bramdrupdam fodbold, byder velkommen til vores årlige Indendørs Stævne i November måned.

Fra U5 til U13.

A - B - C rækker er oprettet.
Ved for få tilmeldinger, vil rækker blive slået sammen.

Tilmeldingen er først 100% godkendt, efter betaling !


Med venlig hilsen
BGIF fodbold

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 MiX Mixed 5 300 14 November 2 0
U6 MiX Mixed 5 300 14 November 11 0
U7 MiX Mixed 5 300 14 November 21 0
U8 MiX Mixed 7 400 14 November 25 0
U9 Drenge Mixed 7 400 14 November 10 0
U9 Drenge B Mixed 7 400 14 November 24 0
U9 Drenge C Mixed 7 400 14 November 11 0
U10 Drenge A Mixed 7 400 15 November 17 0
U10 Drenge B Mixed 7 400 15 November 15 0
U10 Drenge C Mixed 7 400 15 November 9 0
U10 Piger A Mixed 7 400 15 November 7 0
U10 Piger B Mixed 7 400 15 November 3 0
U10 Piger C Mixed 7 400 15 November 4 0
U11 Piger A Mixed 7 400 15 November 1 0
U11 Piger B Mixed 7 400 15 November 3 0
U11 Piger C Mixed 7 400 15 November 6 0
U13 Drenge A Mixed 7 400 21 November 2 0
U13 Drenge B Mixed 7 400 21 November 3 0
U13 Drenge Mixed 7 400 21 November 0 0
U13 Piger A Mixed 7 400 21 November 6 0
U13 Piger B Mixed 7 400 21 November 3 0
U13 Piger C Mixed 7 400 21 November 5 0
U12 Drenge A Mixed 7 400 22 November 6 0
U12 Drenge B Mixed 7 400 22 November 10 0
U12 Drenge Mixed 7 400 22 November 1 0
U11 Drenge A Mixed 7 400 22 November 15 0
U11 Drenge B Mixed 7 400 22 November 15 0
U11 Drenge Mixed 7 400 22 November 0 0
U12 Piger A Mixed 7 400 22 November 14 0
U12 Piger B Mixed 7 400 22 November 6 0
U12 Piger C Mixed 7 400 22 November 6 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0

Signetud teams

U5 MiX 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14 November

Teamname LVL Logo Club

U6 MiX 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14 November

Teamname LVL Logo Club
Løjt IF 1 Løjt IF Logo Løjt IF
Løjt IF 2 Løjt IF Logo Løjt IF
Amui1 Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Amui2 Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIFU6 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
BGIF U6 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Skibet 1 B Skibet IF Logo Skibet IF
Skibet 2 B Skibet IF Logo Skibet IF
BGIFU6 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U7 MiX 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14 November

Teamname LVL Logo Club
LokalBolig Vejle A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
EGIF 1 A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
EGIF 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
SSK 1 B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
SSK 2 B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
SSK 3 B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Bramdrupdam 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
EGIF 3 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
NBSIF - Ronaldo B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF - Messi B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Dalby GF 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Bjert IF Bjert IF Logo Bjert IF
Dalby GF 3 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
AMUI1 B Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Amui2 B Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Vamdrup IF A Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
KB 1 Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB 2 Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U8 MiX 21 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14 November

Teamname LVL Logo Club
Rødekro IF 1 Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Ødis IF Ødis IF
LB´s drenge B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
BGIF Hold 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Skibet IF 1 B Skibet IF Logo Skibet IF
Skibet IF 2 B Skibet IF Logo Skibet IF
LB´s drenge 2 Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
De seje drenge A Billund IF Logo Billund IF
Grindsted 1 B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Grindsted 2 B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
NBSIF 1 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Dalby B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
KB 1 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB 2 Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Ødis IF 2 B Ødis IF
Amui 2 Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Amui 1 Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Bjert IF Bjert IF Logo Bjert IF
KB 3 Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U9 Drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14 November

Teamname LVL Logo Club
Toftum FC A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
VSF 1 A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
HFK Rød A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Starup UIF A Starup UIF Logo Starup UIF
SSK1 A Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Tjæreborg A Tjæreborg IF Logo Tjæreborg IF
Kolding IF A Kolding IF Logo Kolding IF
Stensballe IK 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
NBSIF A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U9 Drenge B 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14 November

Teamname LVL Logo Club
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Lund If B Lund IF Logo Lund IF
VSF 2 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Sole IF B Sole IF Logo Sole IF
BGIF B BGIF
Starup UIF B Starup UIF Logo Starup UIF
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Fredericia KFUM 1 B Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 B Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
SSK2 B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
SSK3 B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
HFK Blå B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
U9 drenge VIF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Stensballe IK 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
ØSVN IF B
Erritsø GIF B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
CMA Byg B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber

U9 Drenge C 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14 November

Teamname LVL Logo Club
Harte C Harte G&IF Logo Harte G&IF
VSF 3 C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
VSF 4 C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Holsted C Holsted fb Logo Holsted fb
Stensballe IK 3 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Alminde Viuf GIF C Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
NBSIF C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U10 Drenge A 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 15 November

Teamname LVL Logo Club
NBSIF 1 A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
SUB A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Danseal A Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
KB A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Seest1 A Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Vamdrup IF A Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Team Hübsch A
BGIF 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
TEAM LMT UG Metal A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Ravn Arkitektur A
KOLDING IF A Kolding IF Logo Kolding IF
Dalby GF 1 A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Spar Nord Vejle A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Stensballe IK 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Hjerting IF A Hjerting IF Logo Hjerting IF

U10 Drenge B 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 15 November

Teamname LVL Logo Club
Vinding Drengene B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
NBSIF 2 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 4 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Håndværkerne B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
KB B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Hatting Torsted B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Seest2 B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
BGIF 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Lunderskov U10B B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Team Goalshow B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Bolig Beton B Bolig Beton
Kolding IF 2 B Kolding IF Logo Kolding IF
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Stensballe IK 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK

U10 Drenge C 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 15 November

Teamname LVL Logo Club
NBSIF 3 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Ulvene C Øsby IF
BGIF 3 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 4 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Mål i støvlerne C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Dalby GF 3 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Stensballe IK 3 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Bgif 5 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U10 Piger A 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 15 November

Teamname LVL Logo Club
Lund if A Lund IF Logo Lund IF
Bramdrupdam GIF A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Lunderskov Boldklub A Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Dalby GF 1 A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Løjt piger A Løjt IF Logo Løjt IF
VB 1 A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub

U10 Piger B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 15 November

Teamname LVL Logo Club
Bramdrupdam GIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
VB 2 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub

U10 Piger C 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 15 November

Teamname LVL Logo Club
Alminde/Viuf C Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Bramdrupdam GIF C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Lunderskov Boldklub C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Dalby GF 3 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U11 Piger A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 15 November

Teamname LVL Logo Club
Garant A

U11 Piger B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 15 November

Teamname LVL Logo Club
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
AVGIF B Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Hedensted IF B Hedensted IF Logo Hedensted IF

U11 Piger C 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 15 November

Teamname LVL Logo Club
Bramdrupdam 1 C Bramdrupdam
Bramdrupdam 2 C Bramdrupdam
NBSIF 1 C
NBSIF 2 C
Vonsild piger C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Tøserne C

U13 Drenge A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 21 November

Teamname LVL Logo Club
EGIF drenge A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Vest-Jyderne A

U13 Drenge B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 21 November

Teamname LVL Logo Club
EGIF drenge 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
The Boys B

U13 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 21 November

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger A 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 21 November

Teamname LVL Logo Club
FC Kolding Nord 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Ejby/Gelsted/Brenderup A Ejby IK Logo Ejby IK
t-s handel A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Middelfart 1 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
ATI FODBOLD PIGER A
buccma energi A

U13 Piger B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 21 November

Teamname LVL Logo Club
CIF Girlpower B Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
FC Kolding Nord 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Kolding Nord 3 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U13 Piger C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 21 November

Teamname LVL Logo Club
CIF Girlpower II C Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
Vamdrup IF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Vonsild Fk C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
hejnsvig C Hejnsvig Idrætsforening Logo Hejnsvig Idrætsforening
Middelfart 2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U12 Drenge A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22 November

Teamname LVL Logo Club
Bramdrupdam GIF 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam GIF 2 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Andrup A Andrup IF Logo Andrup IF

U12 Drenge B 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22 November

Teamname LVL Logo Club
SUB Sønderborg 2 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
Vindmøllerne B
Automatic Syd El-tavler B
B1909 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 2 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Vamdrup if B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Bramdrupdam 3 B Bgif
Åstruplund Smedie- og Maskinværksted B Nim Idrætsforening Logo Nim Idrætsforening

U12 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22 November

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge A 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22 November

Teamname LVL Logo Club
Dalum IF A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
KIF A Kolding IF Logo Kolding IF
Skibet IF Skibet IF Logo Skibet IF
FC Horsens A A FC Horsens Logo FC Horsens
OKS A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Strib 1 A Strib IF Logo Strib IF
Tpi 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sport 24 Silkeborg A
Spar Nord Vejle A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
KB 1 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB 2 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U11 Drenge B 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22 November

Teamname LVL Logo Club
AVGIF B Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Horsens B1 B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens B2 B FC Horsens Logo FC Horsens
Strib 2 B Strib IF Logo Strib IF
Strib 3 B Strib IF Logo Strib IF
TP-Montage B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Tpi 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
Dalum IF 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
TP-Montage1 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
KB B1 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub

U11 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22 November

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger A 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22 November

Teamname LVL Logo Club
Ejby/Gelsted/Brenderup A Ejby IK Logo Ejby IK
FC Horsens C A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Kolding Nord A A Kolding FC Logo Kolding FC
Stensballe IK A Stensballe IK Logo Stensballe IK
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
KBQ 1 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Pankas Sporty Girls A
Varde A Varde IF Logo Varde IF
Dronningborg boldklub A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub

U12 Piger B 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22 November

Teamname LVL Logo Club
FC Kolding Nord B B Kolding FC Logo Kolding FC
Harte B Harte
FC GOG B FC GOG Logo FC GOG
Stensballe IK B Stensballe IK Logo Stensballe IK
KBQ 2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
HLIF 1 B Houlbjerg-Laurbjerg IF Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF

U12 Piger C 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22 November

Teamname LVL Logo Club
FC Horsens H C FC Horsens Logo FC Horsens
FC kolding Nord C Kolding FC Logo Kolding FC
KBQ 3 C Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
HLIF 2 C Houlbjerg-Laurbjerg IF Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF
Varde C Varde IF Logo Varde IF
DB C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
13. - November 22 2015

Organisation
Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Place
Bramdrupdam Sports- og Mødecenter
Address
Bramdrupskovvej 110
Postalcode
6000
City
Kolding
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview